Trener Downar-Zapolski: - Bądźmy nieobliczalni
Przeczytaj oryginalny post blogu
20-08-2012
07:25
Redaktor

EKSTRAKLASA KOBIET. AZS Rzeszów szlifuje formę w Bieszczadach, a już za kilka dni rozegra sparingi ze Spartakiem Sankt Petersburg.

- Awans do ekstraklasy…

22-08-2012
07:31
Alojzy

Czyżby Pan Trener znał pierwszą piątkę, po tygodniowych zajęciach z drużyną, a na 40 dni przez otwarciem sezonu PLKK? To może pozostałe siedem zawodniczek już dziś powinny zwolnić tempo? Bo po co się starać, skoro Trener skład pierwszej piątki znał już w lipcu…
Kuncewicz jest gorsza od Kotnis i Kędzi? "Równie dobrze może grać"? Pod koniec sezonu rzucała wszystkim przeciwnikom w PLKK regularnie po 17-19 pkt! A Jej drużyna – w porównaniu do Inei Poznań – się utrzymała! A może chodzi tu o osobiste sympatie Pana Trenera?
Rafałowicz, to nie podstawowa zawodniczka na Ekstraklasę – co najwyżej solidna zmienniczka, której jednak potrzebne jest wsparcie, które Klub – jeśli poważnie myśli o grze – powinien Jej zapewnić!
Czerwonka, Mukosiej, Krzywoń…? Czy One już dziś wiedzą, że nie wygrają rywalizacji o miejsce w składzie?
Buahahahaha. To jest właśnie ku*** Polski sport – obsadzony od lat, przez działaczy i trenerów "Betonów", którzy już wielu ambitnym zawodnikom/zawodniczkom zepsuło kariery…
GO, GO AZS!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.