Tusk jak Kononowicz, czyli… nie będzie niczego?
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-07-2012
09:57
Redaktor

Któż by się spodziewał, że z myśli politycznej Krzysztofa Kononowicza skorzysta sam Donald Tusk? Przecież likwidując kolejne szkoły, przedszkola, poczty czy szpitale nasz premier realizuje sławny program społeczno-gospodarczy “Nie będzie niczego”.

W kolejce czekają już posterunki policji i sądy rejonowe. Pan z Białegostoku w tureckim sweterku przynajmniej nie ukrywał swoich zamiarów,…

23-07-2012
11:15
Marika

Przed wyborami słyszało się od artystów "Tusku musisz".
Tusku musisz jeszcze trochę wytrwać na posterunku Premier. Tylko Ty potrafisz unicestwić kraj do końca. Tylko Ty rozpieprzysz wszystko z uśmiechem na twarzy tłumacząc jak to dzień i noc myślisz o narodzie, jak się troszczysz o każdego Polaka i obywatela. A że im robisz wodę z mózgu – od tego masz cały sztab dziennikarzy. Po to są cyngle jedne. Studiowali manipulacje i inne działania podprogowe na widza czy czytelnika – niech teraz nauka nie idzie w las. Wszystkie uczelnie dziennikarskie masz pod kontrolą minister Kudryckiej i wiesz czego ich uczysz. Sorry – Ojciec Rydzyk wyłamał się i jako jedna uczelnia ma odmienny program. Spokojnie, ale i do niej sie dobierzesz. Kwestia czasu.
Tusku musisz!!!!!!!!!

23-07-2012
11:16
K. Bimbała

"Cała prawda , całą dobę" chciałoby się powtórzyć czytając ten skrót analityczny rządu koalicji PO/PSL.
Mam tylko zastrzeżenie do jednego zdania ,ze jest nie prawdziwe :"Jak przystało na liberała, Tusk likwiduje zatem wszystko, co się państwu ekonomicznie nie opłaca". Wprost odwrotnie twierdzę że całe zło tkwi w tym że pan premier ewidentnie swoim działaniem szkodzi państwu. Za przykład niech będą Ustawy w sprawach hazardu za które zapłacimy :MY. Za podpisane układy z Gazpromem już płacimy MY. Za nie dostosowanie do unijnych dyrektyw w stosownym czasie płaci cała POLSKA. Za granie w gałę zamiast poprawne rządzenie zapłacą nasze dzieci i wnuki!. Za zniszczenie Służby Zdrowia codziennie do wieczności dochodzi szereg ludzi , którzy mogli by żyć nadal?. To tylko kilka drobnych przykładów.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.