Twierdza Rzeszów powinna być resoviacka!
Przeczytaj oryginalny post blogu
10-05-2013
12:45
Redaktor

Dwanaście lat temu w rzeszowskiej siatkówce pojawił się sponsor. Ktoś wpadł na pomysł, by Resovię zastąpić nazwą AKS m-Punkt. Nie wziął jednak pod uwagę zdania kibiców, a ci ze sztucznym tworem nie chcieli mieć nic wspólnego, przestali chodzić na mecze i w grobowej atmosferze zespół spadł do II ligi.

To był szok. Przestała istnieć sekcja, która przynosiła miastu najwięcej splendoru. Siatkarze Resovii to była elita. Mistrzowie Polski, świata, złoci medaliści igrzysk…

11-05-2013
10:30
Kuba

Panie Szeliga a kto będzie prowadził doping? Ta pana znajoma? ktos , gdzies komus , cos powiedział Panu Szelidze. Cóz kazdy ma prawo do wyrażania swoich " głębokich przemysleń" ale na Boga dlaczego w gazecie? A nie przy grilu z równie fachowymi znajomymi!

11-05-2013
10:30
Kibic

Jeden z niewielu komentarzy, który jest obiektywny.
To, że firma Secco odbudowała siatkówkę rozpowszechniła nazwę Resovia nie ulega wątpliwości.

Ale nie zapominajmy początek 10 lat temu prywatny inwestor przejął klub AKS Rzeszów, który nic nie miał wspólnego z klubem CWKS RESOVIA.
Napewno umowa podpisana 10 lat temu pomogła pozyskać nowych sponsorów, ale głównie zapewnić halę kibicami RESOVII. Wielki szacunek dla Pana Górala, że doprowadził do takiej sytuacji.

A co w przypadku gdyby się nie udało, inwestor zrezygnował pojawiłyby się głosy, że "nieudacznicy" zniszczyli sekcje itp. nikt by nie analizował, że klub CWKS nie miał nic wspólnego z klubem ASSECO.

Po 10 latach umowa się skończyła, klub CWKS RESOVIA przystąpił do negocjacji nowej umowy. Cała sprawa została nagłośniona pod " hasłem nieudacznicy z RESOVII chcą wyciągnąć pieniądze, z ASSECO”. Redaktor jednej z gazet nie badając tematu , znalazł tanią sensację która nie nie jest prawdą.
To że ktoś jest biedny to nie znaczy, że nie ma mieć żadnych praw. Osoby odp. za przedłużenie umowy z firmy ASSECO powinny były tą sprawę rok temu załatwić.

Wielki szacunek dla Pana Adama Górala za zainwestowanie w siatkówkę a przy tym sławiąc markę RESOVII.
Mówi się o piłce nożnej w wydaniu ekstraklasowym, a może należy rozważyć przejęcie sekcję piłki nożnej CWKS RESOVIA i pod nazwą ASSECO RESOVIA (OCZYWIŚCIE WPROWADZIĆ TYLKO I WYŁACZNIE WŁASNYCH LUDZI DO ZARZĄDZANIA) za 2 lata zagrać w ekstraklasie a przy tym zapełnić stadion przy ulicy Hetmańskiej potencjał kibiców Resovii jest tak duży że nie było by z tym problemu.

Czy SIATRKARSCY CZY PIŁKARSCY KIBICE WSZYSCY JESTEŚMY RESOVIAKAMI.

11-05-2013
17:47
janko

Redaktor bardzo dobrze to ujął. Ale by wszystko grało jak należy od strony formalnej (barwy, tradycja, historia i ich ciągłość) to klub Asseco Resovia powinien zostać włączony w struktury CWKS, oczywiście jako autonomiczna sekcja. Na obecną chwilę wychodzi bowiem na to, że nie mają oni nic wspólnego od strony formalnej z sukcesami dawnej drużyny Resovii i tamtą Resovią w ogóle. Prawda jest bowiem taka, że siatkówka oraz koszykówka jako Resovia to zdechły dobrych parę lat temu, niestety…

12-05-2013
09:31
Marko Polo

Panie Adamie pokaż Pan resoviacki charakter – tupnij nogą i powiedz, że Resovia to my wszyscy i albo Resovia będzie w nazwie albo nic nie będzie! Zgoda buduje – dogadajcie się, pokażcie że w Rzeszowie TYLKO RESOVIA!

12-05-2013
09:31
Czesław

Wreszcie głos rozsądku – ktoś odważył się głośno powiedzieć, że siatkówka w Rzeszowie bez Resovii umrze szybciej niż się narodzi. Ile przetrwa klub bez kibiców (prawdziwych) a nie facebookowych? Kto będzie jechał na wyjazdy? Kto pociągnie doping w tragicznym momencie? Przez kilka pierwszych meczy będzie fajny piknik, fotki z Mariuszem Wlazłym jak przyjedzie (Mariusz nic do Ciebie nie mam), zejdą zapiekanki i cola. A skończy się to jak w Radomiu i wielu innych miastach gdzie odrzucono tradycje. Ocknicjcie się – W RZESZOWIE TYLKO RESOVIA!

12-05-2013
17:00
mądry inaczej

A jaki macie problem.

Jak swiat swiatem warunki gry ustalał ten kto wykładał kase.

Ma pan Bentkowski możliwości niech finansuje siatkówke pod szyldem sovi a jak siedzi na garnuszku pana Górala niech go słucha bo nawet zięć spolegliwy bywa wobec hojnej teściowej.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.