Tysiące poszkodowanych przez tanią linię lotniczą
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-07-2012
11:55
Redaktor

WARSZAWA. Wielkie bankructwo w środku sezonu.

Linie Lotnicze OLT Express złożą wniosek o upadłość ugodową – poinformował na konferencji prasowej dyrektor linii Jarosław Frankowski.

Z portu na Okęciu nie odleciało w piątek 15 samolotów OLT Express m.in. do Szczecina, Gdańska, Poznania i Wrocławia.  Firma odwołała wszystkie loty, bo nie była w stanie na bieżąco ich finansować. Dyrektor…

31-07-2012
10:47
K. Bimbała

TVEnik 24 martwi się kilkoma tysiącami wczasowiczów , którzy zawzięcie muszą co roku leżeć na plaży np. w Egipcie, podczas gdy w kraju jest przynajmniej milion oszukanych przez rząd i ZUS emerytów okradzionych waloryzacją kwotową!. Nawet pies nie zaszczeka pod oknami Trybunału Konstytucyjnego , aby pilnie rozstrzygnął zaskarżoną waloryzację złożoną przez RPO i prezydenta. Ale cóż wszystko się kręci wokół łatwego sposobu ukręcenia sprawy w/g Partii Oszustów. Wokanda TK ani drgnie w tej sprawie, pomimo że w tej sprawie były identyczne już orzekane werdykty sprzeczności z Konstytucją. Teraz czeka się aż upadną sprawy odwołań w sądach US , potem Rostowski przyzna się że już jest przekroczony wskaźnik kost. do zadłużenia uniemożliwiający jakąkolwiek waloryzację i będzie powtórka z czasów rządu UD pani Suchockiej i lata krzywdy ciągnącej się do dziś niektórym emerytom od 1992r. Co dziwniejsze posłowie sami dla siebie już w tym roku walczą o kolejne apanaże dla siebie – tym razem o zwrot za paliwo na 500 km dodatkowo. Żaden z nich dupska do pociągu nie wsadzi, bo się boi jechać przy tej ilości katastrof, linie samolotowe padają bo finansują film Wajdy o Bolku itd…

06-08-2012
11:38
Jaro

A co z piramidą LYONES. Na początku jak we wszystkich piramidach małe kwoty, a teraz proponują wpłaty wielotysięczne bo ponoć wchodzą na rynek brazylijski. Te pieniądze będą wytransferowane z Polski. Klient nie może (tak jak w Amber Gold) ich odebrać w gotówce tylko w bonach. Przecież to pachnie przekrętem na odległość> A naiwni dają się znowu nabić w butelkę. Czy tym też zajmuje się KNF i ABW. A może dziennikarz śledczy Supernowości by się tym zajął.

03-12-2012
07:23
fffff

arty sobie orbisz. Emerytow? Ja biednego emeryta nie iwdzialam. 1500 normnla emerutura na 1. Emerutury w Poslce sa spore. Naprawde, no chyba, ze ktos pracvowal 5 lat. Ale na emerutury nie narzekaj, bo mlodzi nie maja za co zyc, starym powidz sie dobrze.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.