Uciekając przed policjantami wskoczył do rzeki
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-11-2011
10:00
paulina

PRZEWORSK. Nietypowo zakończyła się próba zatrzymania do kontroli drogowej kierowcy volkswagena. Mężczyzna najpierw odjechał ignorując polecenia policjantów, a następnie zatrzymał samochód i wskoczył do rzeki.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci patrolujący ulicę Gorliczyńską w Przeworsku zauważyli volkswagena, który jechał bez prawidłowego oświetlenia. Policjanci dali kierowcy samochodu sygnał do zatrzymania, jednak ten zignorował polecenia. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych dawanych przez policjantów, kontynuował jazdę. Funkcjonariusze podjęli więc pościg za uciekinierem.

Kierowca volkswagena przejechawszy przez most, zatrzymał pojazd, a następnie wysiadł z samochodu i wskoczył do rzeki. Po przepłynięciu około 100 metrów mężczyzna zrezygnował jednak z dalszej ucieczki i o własnych siłach wyszedł z wody. Na brzegu czekali już na…

11-11-2011
10:54
pryszczaty

znając dzielność i odwagę naszych stróżów aż dziwne że nie rzucili się w odmęty rzeki w pogoni za złoczyńcą a, może to strategia wyniesiona z lat służby w organach że jak wlazło to i wyleżć musi ,najwyżej wypłynie i stało się .

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.