Układy w urzędzie czy zwykła ludzka zazdrość?
Przeczytaj oryginalny post blogu
28-11-2012
06:04
Redaktor

JAROSŁAW. Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jarosławiu ma 30 lat. W mieście chodzą plotki, że “dostała się po znajomościach”.

– Jest bardzo młoda i nie spełnia żadnych wymogów – mówią o Zastępcy Dyrektora PUP Olimpii Lis mieszkańcy Jarosławia. – Mogę zapewnić, że wszystko jest zgodnie z prawem –…

28-11-2012
15:20
Studentka

wcześniej ta Pani pracowała w WUPie na zwyklym stanowisku, byla opiekunka do projektów realizowanych przez rozne firmy – to moja kolezanka ze studiow i dla mnie tez bylo zastanawiajace ze tak szybko awansowala na stanowisko dyrektorskie !!! i pani Olimia wg mnie nie ma napewno 10-letniego stazu pracy, a juz napewno 5 letniego na stanowisku nierowniczym !!!

28-11-2012
20:23
Ryszard

jako dyrektor powinna mieć wykształcenie magisterskie chyba ze sie myle?, wykształcenie takie z reguły zdobywa się w wieku ok. 23-24 lat, to w jaki sposób ta pani nabyła 10 lat stażu pracy w tym 5 lat na stanowisku kierowniczym ??? Jak dla mnie jest to chyba co najmniej dziwne, dobrze ze SN ten temat porusza tym bardziej ze z tego co czytam ludzie maja co do tego wątpliwości, ja tez !

28-11-2012
20:24
Alfred Stonoga

Wychodzi na to, że Pani Lis musiała zacząć pracować w UP już w wieku lat 20 (2 rok studiów), a na stanowisku kierowniczym została osadzona niedługo po zdobyciu magistra. Nie trzeba wcale pracować w administracji państwowej żeby wiedzieć, że to jawny przewał gdyż taka kariera możliwa jest tylko dla wysoko postawionych plecaków. Całkiem niedawno ze stanowiskiem dyrektor PUP pożegnała się także młoda dama nie całkiem przystosowana to pełnienia powyższej funkcji. "Sami swoi" i wszystko jasne.

28-11-2012
22:27
Sławek S

Poznałem poprzedników Pani Dyrektor w tym wiecznie zastępowanym UP w Jarosławiu. Nikomu nie przeszkadzało że nic się dla bezrobotnych nie robiło – co więcej pamiętam liczne spotkania realizowane w powiecie jarosławskim dotyczące bezrobocia ale przedstawiciele pup mieli to daleko ….. może coś się skończyło bo przecież zawsze były te same osoby wspierane przez PUP ( rodzinno koleżeńskie rozdania ) Osobiście uważam, że Pani Olimpia i Pan Rafał Młynarski (co prawda poprzeczka która ustawili poprzednicy nie była wysoka ) to zmiana która może wyjść tylko na plus dla bezrobotnych a to że muszą wprowadzić kilka zmian to tylko wynika z faktu że niektóre osoby zatrudnione w tym PUP za poprzedników miały bezrobotnych najdosadniej rzecz ujmując w d…ie – pozdrowienia dla osób które zainspirowały ten niezmiernie ważny dla czytelników materiał dziennikarski – :(

29-11-2012
07:35
gold

i co z tego wyniknie?? nic, bo Ci co maja plecy nie muszą się martwić. będzie jak było i stołki zostaną na swoich miejscach. po co taki artykuł w ogóle, żeby drażnić zwykłych ludzi?? ot polska rzeczywistość

29-11-2012
07:59
wyborca

to jest skandal aby w tak jawny sposob obsadzac stanowiska osobami ktore nie spelniaja wymogow postawionych w konkursie, a z artykulu jasno to wynika. Czy ta sprawa zajmie sie jakis organ publiczny, CZY SKONCZY SIE JEDYNIE NA TYM ARTYKULE????

29-11-2012
13:20
Studentka

cyt. "Osobiście uważam, że Pani Olimpia i Pan Rafał Młynarski (co prawda poprzeczka która ustawili poprzednicy nie była wysoka )" – eh przynajmniej jeden wspierający bohaterkę artykułu… – ciekawa jestem autorstwa…

01-12-2012
15:55
olek

nic z tego, ta pani pozostanie na stanowisku i tyle!!! nic wasze gadanie ani ten artyluł nie pomoże !!!

10-12-2012
12:48
rozsądny

Normalnie ja to czytam to mnie szlag trafia. W końcu na stanowisku jakaś młoda osoba. Mam nadzieję, że w końcu coś w tym naszym mieście ruszy do przodu. Oby więcej młodych ludzi na podobnych stanowiskach.

15-05-2013
10:49
anna

Czytajcie Państwo ze zrozumieniem! Z artykułu jasno wynika, że gdy jedyny spełniający wymagania kandydat na to stanowisko zrezygnował, wymagania na to stanowisko zmalały i więcej osób miało szansę kandydować na to stanowisko. Nie jest napisane, że Pani Olimpia Lis ma 10-letni staż pracy w tym 5 lat pracy na stanowisku kierowniczym. Zgadzam się z "Rozsądnym", że więcej korzyści przyniesie młoda kadra w takim urzędzie. W gminie w której obecnie mieszkam, stanowiska w Urzędzie Gminy obejmują osoby, które od kilku lat są na emeryturze. Jednocześnie pobierają pensję i część emerytury. Tak mocno przykleiły się do stołków, że nie dadzą się podsiąść i nic się nie zmienia, a mieszkańcy gminy są niezadowoleni z obsługi niemiłych i wiekowych już urzędniczek. Apeluję więc o więcej rozwagi i czytanie ze zrozumieniem!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.