Ukradł pieniądze z kościelnej "tacy"
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-03-2012
09:18
paulina

Mieszkaniec powiatu strzyżowskiego ukradł z wikarówki pieniądze, które pochodziły z datków składkowych przekazanych przez wiernych podczas mszy świętej.

Do wikarówki w jednej z podprzemyskich miejscowości włamał się mężczyzna i zabrał pieniądze, które księża otrzymali od parafian po skończonej właśnie mszy świętej. Po dokonaniu kradzieży oddalił się z miejsca.

Tuż po zdarzeniu na miejsce przyszedł świadek, który po zorientowaniu się w sytuacji powiadomił dyżurnego przemyskiej komendy i ruszył w pościg za złodziejem. Kierując się jego śladami doszedł nad rzekę San, gdzie zauważył przeprawiającego się przez nią przestępcę.

Po drugiej stronie rzeki na mężczyznę czekali już zaalarmowani policjanci. Sprawca  podjął próbę ucieczki i dopiero oddany przez funkcjonariusza strzał ostrzegawczy spowodował, że zaniechał powziętego…

01-03-2012
11:23
CIBIK

ciekawe, czy policjant usłyszy zarzuty z tytułu nieuzasadnionego użycia broni służbowej. z treści informacji nie wynika, żeby stosowanie tego rodzaju przymusu bezpośredniego było uzasadnione. policjant w ewidentny sposób naruszył prawo i powinien za to ponieść konsekwencje.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.