Urządzenia dla dzieci leżą jak złom
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-10-2012
18:03
Redaktor

RZESZÓW. Na parking przy ul. Szpitalnej, w sąsiedztwie Zakładu Zieleni Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, trafiły rozmontowane urządzania do zabawy dla dzieci.

Wcześniej stały na placu przy al. Lubomirskich, na którym ma powstać fontanna multimedialna. Urządzenia zostały złożone jak złom.

Rzecznik Urzędu Miasta Maciej Chłodnicki zapewnił nas, że te, które nadają się do użytku, czyli spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, zostaną zamontowane na innych placach zabaw.…

13-10-2012
22:59
mamnick

Bo to złom/:D

13-10-2012
22:59
drogowiec

Tak dba się w Rzeszowie o mienie publiczne kupowane z kieszeni mieszkańców! Za taki czyn powinna być kara finansowa dla odpowiedzialnego za zaniedbanie i marnotrawstwo!

14-10-2012
09:32
Marek

Bardzo przykre i nie gospodarne jest postępowanie miasta. Urządzenia jak były zamontowane to spełniały normy bezpieczeństwa , dziwne że po demontażu już nie spełniają – czyli firma demontująca je zniszczyła !!! Ot prosta konkluzja – powinna ponieść koszty. Niestety p. Chłodnicki w wielu sprawach "zapewnia nas", jedynie zapewnia, ale dopilnować zapewnień już nie ma komu. Ale najważniejsze, że powstanie fontanna multimedialna za bagatela 6 mln, obawiam się, że będzie to podobna porażka jak "Aureola Ferenca".
Tyle w temacie :(

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.