Urzędnicy miejscy mają chrapkę na biurowiec Centrum 2000
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-05-2013
18:14
paulina

RZESZÓW. Poszukiwania nowej siedziby dla wydziałów Urzędu Miasta Rzeszowa trwają. – Robimy to z myślą o petentach – mówią urzędnicy. A jak jest naprawdę?

Władze miasta przymierzają się do przejęcia biurowca Centrum 2000 przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie, w którym niegdyś swoją siedzibę…

09-05-2013
07:43
Tomasz

Pierwsze wyzwalniać troche tych pierdzących w stołek bo im wiecej jest urędników to tym trudniej coś załatwic bo tylko odsyłają od jednego do drugiego.

09-05-2013
07:43
KNP

no więc jaka jest refleksja na zakonczenie? bo nie widzę morału tego artykułu poza wytykaniem ze to zły pomysł. lepiej kupic, budowac nowy czy zostawic jak jest no i dlaczego?

09-05-2013
08:10
andrzej

Świetny pomysł już czas by przenieść urząd z centrum miasta oponentom odpowiadam że dzisiaj zaparkowanie w centrum graniczy z cudem a przy ul.Armii Krajowej jest miejsce na parkingi !!!
Brawo Panie Prezydencie dobry pomysł .

09-05-2013
08:10
uuuu

A może by tak, zmniejszyć liczbę urzędników,to wówczas i mniejszy budynek wystarczy!

09-05-2013
09:49
olo

Popieram świetny pomysł wszyscy urzędnicy w jednym miejscu a i zapewne znajdzie się praca dla setek nowych urzędników z rodziny i rodziny rodziny i znajomych rodziny. Brawo a zwykli ludzie niech zapierdalają na urzędasów.

09-05-2013
09:59
Bolek

A koto wydał pozwolenie na wybudowanie tak dużego gmachu na tak małej działce? Bez zapewnienia wystarczającej liczby miejsc parkingowych? Chyba Urząd miejski !!! Czyli Pan Ferenc i spółka !!!!
I takie pozwolenia są nadal wydawane bo przecież w wielu punktach miasta buduje się kolejne wysokie obiekty wręcz na chodniku czy ulicy. Zamiast myśleć o rozwoju miasta przez usprawnienie komunikacji przez poszerzenie ulic do kilku pasów ruchu. Co to za łącznik Przemysłowej z Podkarpacką, a w przyszłości z drogą S19, o drodze dwukierunkowej po jednym pasie w każdą stronę w szczerym polu, gdzie można było już to zrobić z głową, czyli przynajmniej po dwa pasy w każdym kierunku.
Niech urząd miejski zastanowi się nad sensownym zagospodarowaniem przestrzennym, a zaprzestanie uprawić partyzantki dla Developerów i Biznesmenów, bo zamiast przy zjeździe z wiaduktu Tarnobrzeskiego dołożyć kolejny pas ruch to postawił na drodze Galerię Rzeszów, to samo jest na Piłsudskiego obok Sądu Apelacyjnego, gdzie zamiast wyburzyć kamienicę na skrzyżowaniu z Asnyka to wydał pozwolenie na wybudowanie biurowca wprost na chodniku, a przecież można było tam dołożyć pas do skrętu w Asnyka. I tak jest w wielu innych miejscach!!!!
Ostatnio budowany jest kolejny wysoki obiekt na skrzyżowaniu Hoffmanowej i Mochnackiego i znów na chodniku i bez parkingów. Takie działania do niczego dobrego nie prowadzą tylko do chaosu komunikacyjnego i potem wpada się na absurdalne pomysły płatnego parkowania, gdzie ktoś kto zamierza otworzyć biznes lub postawić blok niech na nim zostanie wymuszone zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc parkingowych i Inna infrastruktura np. żłobki, przedszkola, place zabaw, parki, a nie tylko sam budynek.
A jak tych , żeczy brakuje to tylko rozpacz i lamet, że cigle czegoś nie ma. Już za PRL umieli planować lepiej niz za tej dziwnej Demokracji = Dziki Zachód na Wszchodzie.

09-05-2013
13:45
Tomasz

Wcale niejest to świetny pomysł ……….

09-05-2013
19:01
ROMAN

pomysł wydaje się poprawny- miejsce na dobudowanie parkingu jest ; na wschód wzdłuż cieku Młynówka/ i z tyłu marketu Makro – miejsca jest dość na wybudowanie nawet np. trzy poziomowego parkingu / doprowadzenie dodatkowej [ kolejnej] linii autobusowej nie powinno stanowić problemu- tylko stosowna decyzja.

10-05-2013
08:23
anonim

ZA rok i tam będzie za mało miejsca
Urzędnicy mnożą się jak komary .albo stonka w sezonie
Każdy urzędnik ma dwie sekretarki jedną od robienia kawy drugą od mieszania cukru.

10-05-2013
08:23
orest

ile tych urzędasów jeszcze w tym Rzeszowie??? Wszystkie urzędy starostwo, wojewoda, urząd miasta powinny się zmieścić w jednym budynku budynku koło pomnika!!! Powielają swoje kompetencje, tworzą "karuzelę " z pieczątkami aby uwiarygodnić swoją bezwzględną konieczność istnienia! Wywalić połowę a kompetencje porozdzielać pozostałym! W końcu dostają 13 pensje to nie popracują trzynasty miesiąc!

10-05-2013
08:24
Paweł

Zgadzam się z ROMANem. Maja wybudować kolejny budynek w centrum miasta "na chodniku" to lepiej kupić ten za przyzwoitą cenę i przenieść tam Urząd Miasta. Przynajmniej wszystko będzie można załatwić w jednym miejscu, a nie po całym centrum latać po kilku wydziałach UM. Miejsce na parking z tyłu jest sporo, a jak powstanie tam UM to i MPK autobusy tam puści.

No i centrum się nieco odkorkuje, bo przy UM czy UW na chwilę obecną nie da się zaparkować

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.