Uwaga! Dopalacze mogą być w kadzidełkach
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-11-2012
06:11
Redaktor

PODKARPACIE. Dopalacze wracają na polski rynek ukryte m.in. w odżywkach do kwiatów i pochłaniaczach wilgoci.

- Wiemy, że dopalacze mogą być sprzedawane jako odżywki do sukulentów, proszki do czyszczenia komputera, pochłaniacze wilgoci, nawozy do kwiatów, odświeżacze powietrza oraz kadzidełka zapachowe. Sprzedawać mają je sklepy o charakterze “1001 drobiazgów”, “Wszystko od…”, sklepy z tzw.…

16-11-2012
10:58
realista

"Tego typu punkty powstały już m. in. na Pomorzu, Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i w Polsce centralnej. Jak na razie, w Rzeszowie najprawdopodobniej jeszcze ich nie ma – mówi Dorota Gibała, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie."
Pani Rzecznik punktów "Wszystko od…." jest w Rzeszowie co najmniej kilka i to od dawna. Jeden z nich znajduje się ok. 100m od Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej przy ulicy Wierzbowej, tuż obok apteki. .Inny tuż obok Prokuratury Apelacyjnej.
Jak widać skuteczne jest powiedzenie " Najciemniej pod latarnią". Szukają a jakoby znależć nie chca.
Czy wg takiego" klucza" kontrolują?

22-11-2012
11:40
krzysiek

Kolezanka mojej zony zostala zaproszona na seans uzdrowicielki-odblokowaniareiki, w prywaznym mieszkaniu grupa osob medytowala przy pomocy kadzidelka o dziwnym zapachu .Po powrocie zona nie mogla zasnac do 2 godz i miala widzenia kolorowych kul.Uzdrowicielka na koniec powiedziala jej ,zeby sie pokochala.A otrzymana energie przeslala rano w kosmos w celu polepszenia ludzkosci.Boje sie czy to jej nie zaszkodzi.Czy takie praktyki sa bezpieczne dla zdrowia.

17-01-2013
18:52
Dr Romek

Walnij się w głowę, a żonę weź do psychiatry (i sam też z nią się przejdź na konsultację).

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.