Uwaga! Nowe recepty bez zniżek na leki
Przeczytaj oryginalny post blogu
29-06-2012
06:14
paulina

PODKARPACIE. Za leki na receptach bez wymaganych prawem rubryk pacjent zapłaci…

29-06-2012
12:52
netgar

nóż się otwiera, gdy odczuwamy do czego doprowadza rozpasanie rządu kolesiów

30-06-2012
11:19
K. Bimbała

Pani prezes Samborska , jak widać ma się dobrze bez względu na sposób rozwiązania tego bałaganu w refundacjach. Każdy którego życie jest zagrożone zapożyczy się , ale lekarstwa wykupi.
Dla mnie większym problemem staje się niemoc zwykłego śmiertelnika , wobec wybranego z większej mniejszości rządu ( ok.50% olała wybory) efektem czego staje się groźne przyzwolenie na kolejne przykłady tumiwisizmu rządu PO/PSL/(RP).
A więc mimo protestów zdecydowanych przechodzi : Ustawa podnosząca wiek emerytalny do 67 lat – znika ulga na internet, znika zasiłek na jedno dziecko, maja zniknąć ogródki działkowe, ma być wprowadzany podatek katastralny , w zastraszającym tempie rosną ceny nie tylko leków, ale żywności, kosztów utrzymania poprzez wielkie podwyżki cen energii elektr. i gazu.
A rząd po nieudanych sportowo jasełkach z EURO 2012 myśli wyłącznie jak wykantować społeczeństwo pod każdym względem , czego najlepszym przykładem jest pazerność byłego min. Grada na prezesurę elektrowni atomowej, czy G.Laty na kolejne kadencje sowitych zarobków przy całkowitej bezczynności. Trzeba także wspomnieć o braku koncesji dla TV TRWAM na multipleksie pomimo 2300 000 podpisów i przesłuchań w PE przy jednoczesnym absolutorium dl KRRiT i zarządu TVP pomimo wielkich strat. Reasumując zasadniczy temat co jeszcze musi sie stać aby za lody na służbie zdrowia (w/g Sawickiej ..td) do dymisji poddał się wreszcie sam Min Arłukowicz czy premier Tusk.Może wypadałoby wzorem L.Balcerowicza włączyć licznik zawinionych przez rząd odejść z tego Świata ???.

30-06-2012
16:56
Borjan

rozwiazywanie swoich gierek kosztem życia i zdrowia ludzi to nic innego jak jawny terroryzm .Bo jak inaczej nazwać to ,że pewna grupa lekarzy chcąc cos uzyskac czyni to kosztem innych ludzi ???? lekarze chcecie protestowac to idźcie do siedziby NFZ rozbijcie sobie tam na korytarzu namioty,weźcie koce i termosy z herbatą i siedźcie tam do zasra… śmierci może w ten sposób cos ugracie …..Ja już mam dośc słuchania tego jacy wy jesteście pokrzywdzeni i jak wam jest źle .Ludzie też tego maja dośc .

01-07-2012
12:51
K. Bimbała

Borjan – ze wszystkim co napisałeś można się zgodzić , oprócz tego iż protest ten wymusili lekarze!. Jest to grupa zorganizowana, wykształcona a ani myśli tkwić i ponosić koszty bałaganu zorganizowany przez grupę lodziarzy na Służbie Zdrowia. A że ludziska widzą i czują te wszystkie gierki na sobie , to zupełna racja. Co więcej to nie jedyna grupa (myślę o nauczycielach) która została czynnie włączona do rozrób i gierek przedwyborczych, a są jeszcze tabuny urzędasów polokowanych na urzędach i biurach politycznych . Tej ostatniej armii nikt nie zamierza ruszyć , aby mieć zabezpieczony elektorat. Do EURO 2012 ma ponoć każdy z nas dopłacić 12 tys.PLN , za to nam cały Świat ponoć zazdrości (w/g gajowego) wzrostu gospodarczego a min.Sikorski piekłem straszy choć katolicyzmem nie raczy się chwalić !.
Jedno jest pewne polityka zdrowotna zmierza w Polsce do tego , aby starych nie leczyć , a młodych wysłać za granicę . Co najwyżej jeszcze postawi się spopielarni zwłok . Lekarzom też nie ma co zaglądać do garaży , bo odpowiedzą że skoro się uczyli w tym fachu to mogą w końcu dyktować w pewnym sensie komu życie przedłużyć za kasę, a kogo odprawić za drzwi?.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.