Uważaj na oszustów podających się za policję!
Przeczytaj oryginalny post blogu
09-08-2012
12:05
Redaktor

KRAJ. PODKARPACIE. Skargi na tego typu bezpodstawne działania napływają do komisariatów w całym kraju.

Policjanci w całej Polsce ostrzegają przed wyłudzaczami pieniędzy. Pojawili się oszuści, którzy blokują domowe komputery i podają się za policję. Osoby z poczuciem winy płacą.

Na pulpicie pojawia się strona z napisem „Policja” i białym orłem w koronie. Pod spodem…

09-08-2012
18:12
K.Bimbała

A to jeszcze ciekawsze !
42 km – tyle światłowodów na potrzeby szerokopasmowego internetu położono w Polsce za ponad 4 mld zł unijnej dotacji, przeznaczonej na lata 2007–2013. Z tysięcy zaplanowanych tylko 42 km! Niezły wyczyn, prawda? Na dodatek, jeśli inwestycji nie ukończymy, wspomniane miliardy trzeba będzie Unii Europejskiej zwrócić.
Raport NIK-u, który badał inwestycję, nie pozostawia złudzeń. III RP, a więc państwo zafundowane Polakom przy Okrągłym Stole przez komunistyczne służby specjalne i tzw. koncesjonowaną opozycję, której przedstawiciele do dziś uchodzą za polityczne i moralne autorytety, jest dysfunkcyjne. W tak urządzonej Polsce nie można porządnie, na czas i tanio wybudować autostrady ani stadionu, zmodernizować kolei ani położyć internetowych kabli. To czarna dziura, która wsysa niemal wszystko. Także rozum wielu wyborców.
źródło: GPC – tyt. Czarna dziura

22-09-2012
21:06
Kacper

Interwencja nic nie pomoże :(. Policja nie ma z tym nic wspólnego.

03-02-2013
11:47
AC

Rzekomy komunkat policyjny jest pisany marną polszczyzną typu "Jeśli grzywna nie zostanie zapłacona wobec Ciebie zostanie automatycznie założona sprawa karna." Powołuje się na nieistniejące przepisy a grożąca "kara grzywny" za np. "kontakty z terrorystami" (zamiast wizyty brygady antyterrorystycznej) wygląda podejrzanie. A gwarancja że po wpłaceniu okupu cokolwiek zostanie odblokowane jest żadna.
Wirusy te krążą w innych krajach i pisane w różnych językach – związek z Okrągłym stołem żaden, Zwrócić trzeba się do fachowca, usuwanie samemu (restart, tryb awaryjny klawiszem F8, przeskanowanie dysku) wymaga doświadczenia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.