W autostradowym jeziorze ktoś wkrótce utonie!
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-07-2012
06:09
paulina

[caption id="attachment_57889" align="alignleft" width="300" caption="- Stanięcie na brzegu grozi osunięciem, miejscami głębokość wody sięga nawet 12 metrów. Koniecznie ktoś powinien za to wziąć odpowiedzialność Tylko krok dzieli nas od tragedii – mówi Marian Bąk z Rudnej Małej. – Sprawdziłem i okazało się, że nie posiada ona koncesji na wydobycie piasku…

03-07-2012
06:53
wiesiek

Firma upadła nie ma z niż kontaktu! Jeszcze szyld gdzieś leży może by szyld pociągnąć do odpowiedzialności? Za jazdę bez biletu znajdują człowieka właściciela firmy nie potrafią znaleźć?

03-07-2012
08:15
stary

tak to teraz bedzie wygladalo po euro. sterczace kikuty niedokonczonych mostow, urywające sie nagle autostrady i wielkie autostradowe jeziora. dopiero zgineli chlopaki na urwanej autostradzie. teraz tylko czekac az ktos sie utopi w tych wyrobiskach. a winnych oczywiscie nie ma bo rzad doprowadzil do upadku firmy ktore pracowaly przy wyroboch autostradopodobnych. a autostrady na podkarpaciu to ogladac jeszcze dlugo nie bedziemy. teraz kasa pojdzie na te ktore spartolone przed euro i na sile je oddawano na zasadzie przejezdnosci. kurde bedzie jak w grecji

03-07-2012
10:45
darek

przecież musi ktoś za to odpowiadać co znaczy że nie można nic zrobić
proszę spróbować z własnej działki wziąć wywrotkę własnej ziemi to zaraz zjawi sie policja albo straż miejska ,i nie ma dyskusji a tu nielegalnie przez długi czas wybierano ziemie i wszyscy udają że nic nie da sie zrobić ,gdyby trafiło na prywatną osobę to zaraz wszystkie służby by sie do niego dobrały,a tak to lepiej udać żę nic nie widzimy
praw działa jak widać wybiórczo ,małego zgnoją a tutaj w majestacie prawa "oczywiscie nic nie da sie zrobić

03-07-2012
11:43
henryk

Nielegalne wyrobisko ? To jak to sie stało? Wywieziono miliony ton i żaden odpowiedzialny za to urzędnik nic o tym nie wiedział ? Nie przerwał bezprawia ? Co na to prokuratura ?

03-07-2012
11:43
VV

dokladnie. i watpie czy w ogole na podkarpaciu doczekamy sie tej autostrady. dwoje mlodych ludzi zginelo a po straszacych konstrukcjach niedokonczonych wiaduktow brykaja w najlepsze dzieciaki ryzykujac zycie i zdrowie upadkiem z kilkumetrowej wysokosci. burdel prosze panstwa !

03-07-2012
14:02
GoMo

Paradoksalnie ten sztuczny zbiornik wodny jest najlepszy w całej okolicy Rzeszowa. Woda jest przeźroczysta i błękitna jak nigdzie indziej. Do tego fakt, iż nikt o tym miejscu nie wie sprawia, że jest to najatrakcyjniejsze miejsce do codziennego wypoczynku. Wszystkie wałki i przekręty urzędnicze w końcu się opłaciły :) Mam nadzieje, że nikt tego miejsca nie "zmarnuje" i może w przyszłości troche bardziej je przygotuje do kąpieli chociaż to co jest w zupełności wystarcza.

03-07-2012
15:21
Kasprzak

Wystarczy wylać 50L oleju… i już nikt sie kapał nie będzie ;) hehe

03-07-2012
16:00
wnuk kolejarza

Policja zapewne poinformuje Pana Bąka, że nie dodzwoniła się do firmy Radko, w związku z czym Prokurator umorzy sprawę "z powodu niewykrycia sprawców".

Nie napiszę, że teraz już na poważnie, bo wyżej też jest poważnie.

Ale jedyne co MOŻNA teraz zrobić to szybko włączyć Rudną Małą do Rzeszowa, a powstanie ŻWIROWNIA NR 2. Bo tak szczerze mówiąc, tylko Ferenc potrafi z wyrobiska zrobić kąpielisko z plażą i ratownikami. Baj tylko potrafi rozkłądać ręce (zresztą co ma zrobić przy 40 milionowym budżecie rocznym wobec miliardowego rzeszowskiego).

To samo było na Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Żwirownia straszyła od końca lat 70-tych aż do 2003 roku.
Przed Ferencem też każdy rozkłądał ręce. I przemawiał płomiennie w przerwach pomiędzy oklaskami albo na pierwszego maja pod pominkiem, albo na trzeciego maja pod farą.

18-08-2012
09:04
xd

To tylko kwestia czasu sprawa zostanie umorzona z powodu niewykrycia sprawców a doły zostaną,jak to możliwe że firma przez okres pracy przy budowie kopała takie ,,jamy" bez pozwolenia i nikt nie zaalarmował, miała byc autostrada przed Euro i dalej nie ma, położyli kawałek asfaltu i muszą go zdzierac bo z pod asfaltu piasek wypłukało, to co się dzieje to skandal

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.