Forum

W gminie Trzebownisko grasuje zboczeniec
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
12-07-2019
15:54

TRZEBOWNISKO. Policja poszukuje kierowcy białej skody octavii, który półnagi jeździ po okolicy.

Po okolicznych miejscowościach gminy Trzebownisko jeździ ok. 40-letni mężczyzna, który zagaduje kobiety i się przed nimi obnaża. Poruszający się białą skodą octavią miał zaczepić już dwie wystraszone panie. Policja apeluje o czujność i przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w złapaniu zboczeńca.

- Bezpośrednio do policjantów wpłynął sygnał o podobnym zdarzeniu 29 czerwca. Tam nie było interwencji. Po prostu dostaliśmy sygnał telefoniczny, że coś takiego miało miejsce. Kierowca zapytał o drogę, kobieta zaczęła mu tłumaczyć, po czym zauważyła, że od pasa w dół jest nagi – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie . Z ustaleń, które posiada policja, wynika, że chodzi o ok. 40-letniego mężczyznę, który porusza się białą skodą octavią combi na rzeszowskich numerach.

- Rzekomo sytuacja miała się powtórzyć w Jasionce, ok. godz. 15 we wtorek. Tego zgłoszenia nie mamy. Mamy tylko informację z lokalnej gazety. Jakaś pani, która została zaczepiona przez mężczyznę w samochodzie miała się zgłosić do redakcji – mówi rzecznik rzeszowskiej policji. Jak pisze rzeszowska „Gazeta Wyborcza”, 30-letnia pani Agata wracała do domu, gdy podjechał do niej samochód. Kierowca opuścił szybę i zapytał, jak ma gdzieś dojechać. Spokojnie tłumaczyła, gdy spostrzegła, że od pasa w dół jest nagi. Zaczął się masturbować i śmiać. Wystraszona kobieta zaczęła krzyczeć, a mężczyzna odjechał.

Policjanci wiedzą o takich zdarzeniach i zwracają uwagę na podejrzane osoby. - Zostali zadaniowani. Są wakacje, więc nie jest to ukierunkowane na pilnowanie szkół, ponieważ nie pracują – zaznacza nadkom. Adam Szeląg. - Gdyby to się powtarzało, apelujemy, żeby zgłaszać takie sytuacje bezpośrednio na numer alarmowy – im szybciej tym lepiej, ewentualnie kontaktować się w tej sprawie z policjantami w Trzebownisku, którzy ten temat znają i wszelkie informacje mogą się okazać dla nich przydatne – podkreśla. Apeluje również, aby pani, która posiada informacje w tej sprawie, zgłosiła się na komisariat. Funkcjonariusze chętnie porozmawiają.

wk

12-07-2019
20:33
Operacyjny

możne po prostu klimatyzacji nie ma w skodzie ??

13-07-2019
07:06
zenon

Niekompletnie ubrany facet siedzący w swoim samochodzie trafia na pierwszą stronę. A tymczasem inny facet, śmiejący się w nos całemu wymiarowi sprawiedliwości poprzez odmowę poddania się karze prawomocnego wyroku, czyli Pan Ryszard Podkulski, otoczony jest parasolem ochronnym i nikt nawet nie odważy się wspomnieć o tym, iż wkrótce wyrok ulegnie przedawnieniu.

13-07-2019
13:36
Krysia z 5 klatki

Obnazyl sie przy babce a ona na to ;
Panie co "toto" jest ?
Toz to nawet do chu.a niepodobne !

14-07-2019
17:40
Rajfur

"Mówił kapitan Rykow, ja powtarzam pięknie,
Baby h...m nie straszcie, bo się go nie zlęknie."
h...m pisanym przez h twarde tj. stojącym , a nie przez ch tj. miękkim
Ciekawe czy jakby grasowała baba to chłopy by dzwoniły na Policję ?

14-07-2019
20:43
miłosierdzie

Nic by się nie stało gdyby tak przeleciał tego wójta była by największa radość

15-07-2019
12:52
Lady Gaga

A clebrytki chodzą bez majtek i nikt ich nie ściga. Gdzie tu równouprawnienie, to przecież jawna dyskryminacja.