W partii Tuska kwitnie kolesiostwo
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-08-2012
08:41
Redaktor

KRAJ. Platforma do zarabiania dużych pieniędzy.

Sposobów na zatrudnienie męża, żony, partnerki życiowej czy brata jest mnóstwo; od zarządów spółek miejskich, przez stanowiska dyrektorów szkół,…

03-08-2012
12:10
K. Bimbała

Tutaj do komentowania nie ma nic z logicznego punktu widzenia. Najlepszą odpowiedzią na ten stan rzeczy byłby dziś publikowany blog w GPC niezwykle mądrze napisany p.t : " Odpowiadając generałowi Ścibor Rylskiemu.! Jest tam po ludzku napisane gdzie żyjemy.

03-08-2012
13:53
elektryk

Pamietamy jak to niedawno Tomaka przesiadal sie ze stolka na stolek po zajomosciach.
Wyrzucili z pracy kierownika oddzialu po to aby Tomaka siadl na cieply stolek.
Nie trzeba daleko szukac !

05-08-2012
00:32
grabek

Zacznijmy takie patologie nagłaśniać to może coś się zmieni. Brat "naszego kochanego" (p)osła Rynasiewicza jest kierowcą w podkarpackiej platformie – ciekawe jak tam się dozstał? Jeździ codziennie służbową skodą do pracy 50 km – ciekawe jakim prawem – na trasie Laszczyny-Rzeszów (tam i z powrotem to daje 100km) za pieniadze podatników, a po pracy to tą służbową skodą oktawią tłucze cała jego rodzina – jeżdżą tam i z powrotem to do sklepu to do znajomych. Ciekawe co na to Z. Rynasiewicz – niech się na ten temat wypowie, w końcu według jego szefa (Tuska) miało być tanie państwo, a w rzeczywistości to jest tanie draństwo. powinny być przepisy zakazujące takich patologii. Pośle Rynasiewicz zrób coś z tym!!!!!

05-08-2012
13:13
K. Bimbała

Szanowny Panie Grabek- Co z tego że ma pan 100% rację?. Na głupotę części Narodu nie ma mocnych, dopiero jak się im dobiorą tak do tyłka że pójdą żebrać pod Kościół , wtedy pojmią może po co mają mózgi . Zaraza tkwi w koalicji nepotyzmu i kolesiostwa PO i PSL , kto nie brał udziału w głosowaniu lub ich wybrał ma spełnione marzenia. Tutaj nie idzie o jednego Rynasiewicza , ale o całą obłudną klikę żądającą już w tym roku po raz drugi podwyżkę 500zł na biura i przejechane kilometry samochodem. Drugim gorszym nieszczęściem dla Polski jest sądownictwo i prokuratura bojąca się jak ognia dotknąć tej kliki, a za tym stoją miliardy nie grosze.Co z tego że pan tutaj napisze obiektywną prawdę , jeśli media mainstremowe milczą , premier siedzi w szafie i wydaje głos tylko w dwóch wypadkach: jak chce się pochwalić jakimś sportowym sukcesem jakiegoś zawodnika lub chce nastraszyć : "jeśli się z tym nie zgodzicie , wyginiecie jak dinozaury!!!" (cyt. z sejmowego wystąpienia D.Tuska).

06-08-2012
15:43
ROMAN

pan Bimbała ma rację – sytuacja zaczyna przypominać tą z 1789 roku z francji gdzie z jednej stroni byli mieszczanie i chłopi a z drugiej bogate mieszczaństwo/ władza/duchowieństwo – i co a no to że ci będący w ubustwie wzięli sprawy w swoje ręce i w 1791 zlikwidowali powinności feudalne/ przywileje duchowieństwa – ordynację wyborczą wprowadzili wg.cenzusu majątkowego a od 1793 zrobili "rozpierduchę" stracając króla.
I co się stało ano Jewropa się przestraszyła – ci co byli przyspawani do taboretów zobaczyli sznury nad głowami i wypowiedzieli Francji wojnę- czy historia po 219 latach się nie powtarza ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.