W "pośredniaku" bez kolejek?
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-05-2013
19:20
Redaktor

STALOWA WOLA. Wreszcie urzędnicy robią użytek z dawno dostępnej techniki. Przynajmniej część bezrobotnych nie będzie upokarzana "spowiedziami" przed okienkiem w PUP.

Może tak być. Wystarczy odrobina inicjatywy i trochę techniki. Drogę do Powiatowego Urzędu Pracy otwiera Internet. Od poniedziałku wszyscy bezrobotni będą mogli rejestrować się drogą elektroniczną.…

27-05-2013
21:38
pozytywny news

news bardzo pozytywny gdyż przynajmniej części oszczędzi czasu choć powód dla którego został podany by nie być upokorzonym już mniej. sam się rejestrowałem w pup nawet stojąc w kolejce i muszę powiedzieć, że wcale mnie nie ubyło… druga rzecz to z kolei oznacza to że pracownicy pup będą mieć mniej pracy a tym samym będzie ich potrzebnych również mniejsza ilość.
Automatyzacja sama w sobie choć bardzo pomocna powoduje, że mniej ludzi jest wymaganych do pracy a niestety potrzeba jeszcze ze 20-30 lat nim powstaną technologie które spowodują, że wszystkie prace będą mogły być zastąpione przez maszyny. do tego czasu niestety lawina bezrobocia lub wymyślanie do niczego niepotrzebnych etatów w machinie biurokratycznej….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.