W Przemyślu mandat można dostać za nic
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-03-2013
06:06
paulina

Kierowca MZK i jego żona – szefowa „kanarów” – uwzięli się na pasażerkę i doprowadzili do bezprawnego wypisania jej mandatu. Kontroler, który stanął w jej obronie stracił pracę.

Renata Winsławska dostała mandat mimo, że miała bilet, który sprawdził…

15-03-2013
09:30
Majki

Bardzo śmieszne uwzięli się na pasażerkę bez biletu. To możne ja mam zapłacić za bilet pasażerki. Nauczycielka i bez biletu – ładnie. Brawo kierowca trzeba pilnować aby wszyscy kasowali bilety.
SZANOWNA REDAKCJO nie ma MANDATU za jazdę bez biletu tylko KARA za jazdę bez biletu.
Ciekawy jestem czy przypadkiem te 6200 zł kary za jazdę bez biletu nie wypisał innej pasażerce ten były kontroler ???????

15-03-2013
11:29
Sylwia

Wróć do podstawówki i naucz się czytać tekst ze zrozumieniem. Jest napisane bardzo wyraźnie, że : Renata Winsławska dostała mandat mimo, że miała bilet, który sprawdził jej wcześniej uprawniony kontroler Stanisław Sochań.

Zbłaźniłeś się tym komentarzem!

16-03-2013
07:28
Wacław

W całej tej historii czuć mocną woń korupcji i kolesiostwa – pobłażanie i takim zachowaniom jednoznacznie wskazuje na układ wyższej półki. Pani Kilon wraz z mężusiem czują się bardzo bezkarnie – ciekawe dlaczego? "szefowa kanarów pracująca w … zewnętrznej firmie świadczącej w przemyskim MZK usługi kontrolerskie" i jej mężuś – kowboj wśród kierowców przemyskiego MZK – cóż za dziwny "zbieg okoliczności".
Ślepiec by zauważył nieładnie pachnący układ który się tu rozegrał. Możliwe że dyrektor MZK ma z tym zbiegiem okoliczności coś wspólnego, prawda Panie Prezydencie Choma?
Ale Pan na pewno nie maczał tam palców i poprosi Pan CBA o sprawdzenie tej nieładnie pachnącej – ale typowo polskiej sprawy, prawda?

16-03-2013
23:31
Majki

SYLWIA skoro masz ta podstawówkę o jakiej piszesz to powinnaś wiedzieć że nie ma MANDATU za jazdę bez biletu tylko jest to kara.
A nawet w podstawówce wiedzą że na końcowym przystanku aby jechać z powrotem to trzeba ponownie skasować bilet.Proponuje poczytać coś o przejazdach MZK a później obrażać innych.
Miłego Dnia !!!!!
PS.Ciekawe kiedy ten serial się skończy w SUPER NOWOŚCIACH bo już 3 raz opisuje się to samo.

17-03-2013
10:20
To ja

widzę, że wszyscy koncentrują się na rewizorach i MZK. Warto spojrzeć na Panią Nauczycielkę , która samowolnie opuściła miejsce pracy i powierzone jej pieczy dzieci.
Ja nie chciałbym aby poje dziecko samo wracało z wycieczki. Ciekawe co na to Dyrekcja szkoły???

17-03-2013
19:04
prawnik

Witam! Przeczytałem ten artykuł i stwierdzam że skoro w autobusie był obecny kontroler biletów czyli "organ powołany" do wykonywania tego rodzaju czynności to w tej przedmiotowej sprawie kierowca nie powinien podważać stwierdzenia kontrolera a zająć się tylko prowadzeniem autobusu,cień na działanie kierowcy rzucają jego koligacje rodzinne zarzucane w tym artykule,konkludując tę sprawę to gdyby był jakiś inny kontroler biletów to i tak kierowca miałby wpływ na niego bo jego żona jest szefem rewizorów ,takie działania kierowcy rodzą odpowiednie skojarzenia co do rzetelnej i bezstronnego prowadzenia kontroli biletów w pojazdach komunikacjii miejskiej……..Pozdrawiam !

19-03-2013
10:04
mama

Zatrudnienie P.Kilon na stanowisku szefowej kontrolerow to farsa.Jest wybuchowa i konfliktowa.A tak na marginesie czy maz PanI SZEFOWEJ NIE POWINIEN ZNAC CHOCBY PODSTAWOWYCH DZIALAN MATEMATYCZNYCH JAK ODEJMOWANIE CZY DODAWANIE.To jest ponizej krytyki i MZK winna wstdzic sie za swoich niedouczonych pracownikow lub zafundowac odpowiednie kursy.Byl taki czas ze rewizorzy byli mili i uprzejmi.Znali zasady dobrego wychowania,zwlaszcza takie dwie kobiety brunetka i blondynka,mile grzeczne zawsze usmiechniete ,nawet jak kare wypisywaly to z wdziekiem i klasa.Gdzie sie podzialy?Chyba nie spodobaly sie P.Kilon

25-03-2013
23:47
komitet

Pani nauczycielka powinna dzieci odstawić do szkoły a nie żeby koleżanka to robiła. Przecież to pani Winsławska odpowiada za dzieci. Ponadto, ta historia jest mocno niewiarygodna. Bardzo duże są powiazania i relacje koleżeńskie pani Winsławskiej i pani redaktorki Kamińskiej. Ale trzeba zapełnić gazetę…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.