W roku 2015 Polska będzie gotowa do euro
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-02-2013
13:21
paulina

WARSZAWA. Premier przyspiesza kurs na wspólną walutę.

W 2015 roku nie będzie się czego wstydzić. Polska będzie przygotowana do wejścia do strefy euro – zadeklarował premier po zakończeniu posiedzenia Rady Gabinetowej ws. wejścia do strefy euro.

Tusk podkreślał, że ma poczucie, iż prezydent wspiera rząd w trudnych zadaniach, również dotyczących wejścia Polski do…

28-02-2013
11:01
Ambroży

Wiele na ten temat bezrobocia na PODKARPACIU i w całym kraju powiedziała wczoraj Pani poseł prof Józefina Hrynkiewicz wybrana z list podkarpackiego PIS w TV TRWAM (Polski punkt widzenia). Ale co da samo gadanie jeśli dzięki takiemu , a nie innemu układowi koalicji rządzącej wszystka para idzie w gwizdek.No bo jak Polska ma się dźwignąć z tego jeśli politycy nie maja za grosz honoru , aby nawet zainscenizować próbę walki tych co im zawierzyli głosując niejednokrotnie wprowadzeni w błąd. Dam pierwszy z brzegu przykład : Aleksander Kwaśniewski dwukrotnie wybrany prezydentem bez cienia zażenowania stwierdza muszę powrócić do polityki bo się boję PIS i Kaczyńskiego iż się zemści. Mało tego uczestniczył w wizytach U JPII, jechał papamobile , nawet jego żona nie wstydziła się ucałować pierścień papieski, zorganizował ślub kościelny dla swojej córki i R.Kalisza
Dziś dla zapewne dobra Kulczyka idzie ręka w rękę z największym opluwaczem i walczącego z Krzyżem i Kościoła ugrupowaniem Palikota. A jakże z pomocą tego samego R.Kalisza??. Czy tak ma wyglądać postawa rzekomej opozycji ?, czy takich ludzi można obdarzać zaufaniem?? . NIE , na pewno NIE – ludziska musicie przejrzeć na oczy wbrew temu co wam tłoczą do głowy media mętnego nurtu!.

28-02-2013
12:37
Ambroży

ps."Stopa bezrobocia w Niemczech w lutym 2013 r., po uwzględnieniu czynników sezonowych, wyniosła 6,9 proc. – poinformował Federalny Urząd Pracy. I utrzymuje się na tym samym poziomie, a w Polsce ministrowie twierdzą, że zimą zawsze przybywa ludzi bez pracy.
A nam ministrowie rządu Donalda Tuska ciągle wmawiają, że bezrobocie rośnie, bo w okresie zimowym zawsze się tak dzieje." Z czym i z kim do ERŁO w 2015" -chyba że do kanclerz Merkel z prośbą o miske zupy dla polaczków!.

02-03-2013
08:36
ROMAN

z mojego punktu widzenia to ERŁO może być i jutro tylko;
1- za taką samą robotę co w jewropie płacą to tyle samo u nas
2- zasiłki takie same co mają kolorowi np. w Brukseli to tyle samo i u nas
3- dopłaty dla samotnie wychowujących dzieci co np. we Francji to i u nas
4- czas pracy tygodniowy taki sam co np. we Francji czyli 35 godzin na tydzień – to i u nas
no i co – to jesteśmy w jewropie czy na plantacji kolonialnej i się nam opowiada kolejną baśń – wiosenną.

04-03-2013
09:22
ozzy45

Według mnie to ta kaczka ma nasrane w głowie i powinna polecieć do smoleńska .

04-03-2013
09:22
Ambroży

"Arłukowicz w stołek pierdzi, że jest dobrze Donek twierdzi." , ze szpitala w Szczecinie nawet prąd ukradli – dawniej włączano agregat prądotwórczy , dziś ewakuuje się nawet wcześniaki !!
POlacy nic się nie stało!!

04-03-2013
10:24
Ambroży

ozzy45 – wygląda na to że odziedziczyłeś po L.W pomroczność jasną?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.