Ważą się losy centrum kongresowo-targowego
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-02-2012
12:44
paulina

JASIONKA.  Decyzja o kształcie centrum kongresowo-targowego ma zapaść już w ciągu najbliższych dni. Możliwe, że już w przyszłym tygodniu Zarząd Województwa wybierze jeden spośród czterech projektów obiektu. Jednak inwestycja ruszy najwcześniej pod koniec tego roku.

Jesteśmy ostatnim województwem w Polsce, które takiego centrum nie posiada. – Ta inwestycja pozwoli na organizację wielkich targów i promocję województwa – wyjaśnia Józef Mroczka, dyrektor biura zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Projekty przedstawione przez architektów są obecnie konsultowane przez specjalny zespół działający przy Marszałku Województwa. Ma on wyłonić rekomendowane rozwiązanie. Jednak decyzja zależy od całego Zarządu. – Wyboru oferty powinniśmy…

06-02-2012
11:49
ROMAN

no a czyja to wina – już w 1982 roku CHZB"Budimex" O/Rzeszów chciał budować centrum w okolicach Krasnego – tylko warszawka miała wonty – i co minęło 30 lat i jesteśmy w punkcie wyjścia – widać wyrażnie jak władza dba o podkarpacie – decyzje/ projekty/ dyskusje/ KASA/ przetargi/ układy/ kto i ile ma dostać – kryzys nie – pikuś – następne 30 lat. do otwarcia.

07-02-2012
16:33
Stefan

Wybudować to się może i wybuduje, tylko kto to będzie utrzymywał.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.