Forum

Wciąż w grze o play-off
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
04-03-2019
14:19

Image EnlargerPLUSLIGA. Asseco Resovia podtrzymała nadzieje na miejsce w szóstce, ale musi liczyć na wpadki rywali.

Asseco Resovia pokonała Jastrzębski Węgiel i podtrzymała nadzieje na grę w play-off. Do zajmującej szóste miejsce PGE Skry rzeszowianie tracą cztery punkty. Dla zespołu z Jastrzębia była to dopiero druga w tym sezonie wyjazdowa porażka.

Zespół z Jastrzębia do Rzeszowa przyjechał osłabiony brakiem Lukasa Kampy, który na treningu doznał kontuzji. Jak informuje klubowa strona Jastrzębskiego Węgla niemieckiemu rozgrywającemu wykonano już badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało dyskopatię w odcinku piersiowym kręgosłupa. Jest też ucisk na struktury nerwowe. W ciągu najbliższych dni będzie można bardziej sprecyzować ile potrwa jego przerwa. Resoviacy w pełni wykorzystali brak podstawowego zawodnika ekipy z Jastrzębia, choć do jego zmiennika Nikodema Wolańskiego nie można mieć większych zastrzeżeń. Ekipa Jastrzębskiego Węgla największe problemy miała z przyjęciem zagrywki, co później rzutowało na ich grę w ofensywie.

- Cieszę się z tego, że mogłem wystąpić w tym meczu z chłopakami, bo zaprezentowaliśmy fajną, radosną i co najważniejsze skuteczną siatkówkę – mówi Rafał Buszek, przyjmujący Asseco Resovii, która do szóstego, ostatniego miejsca premiowanego grą w play-off, traci cztery punkty. W tych wszystkich wyliczeniach podstawą dla resoviakow jest wygrywanie meczów z kompletem punktów i porażki potencjalnych przeciwników do szóstki: GKS-u, PGE Skry czy Aluronu Virtu Warty. Przypomnijmy, że w przypadku równej liczby punktów decyduje liczba zwycięstw, a na tę chwilę resoviacy mają najgorszy bilans z ww. (Asseco Resovia 9-12, PGE Skra 12-9, GKS 11-10, Aluron Virtu Warta 12-9). - Nie liczę już tych punktów, oczywiście znam wyniki, ale te szanse są minimalne na miejsce w szóstce i wolę skupiać się na kolejnym spotkaniu, żeby zaprezentować się jak najlepiej – stwierdza Buszek.

ASSECO RESOVIA Rzeszów 3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL 0
(25:21, 25:21, 25:17)
ASSECO RESOVIA:
Shoji 6, Mika 10, Smith 9, Jarosz 14, Buszek 8, Możdżonek 9 oraz Perry (libero)
JASTRZĘBSKI WĘGIEL:
Wolański 4, Lyneel 6, Kosok 3, Konarski 9, Fromm 4, Hain 2 oraz Popiwczak (libero), Rusek, Bucki 5, Gunia, Ferens 4.
Sędziowali
: M. Twardowski (Radom) i P. Burkiewicz (Radom). Widzów: 3428. MVP: Jakub Jarosz.

Rafał Myśliwiec

17
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
ELVIS WHYTEojczulekMariuszLenka BolkovaDavis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ELVIS WHYTE
Gość
ELVIS WHYTE

skontaktuj się z nami dzisiaj za pośrednictwem naszego e-maila (doctorelviswhyte@gmail.com) lub WhatsApp +2347083629144, aby uzyskać więcej informacji, jeśli chcesz sprzedać swoją nerkę za ogromną sumę pieniędzy.

ojczulek
Gość
ojczulek

Z taką urocza kobietą jak na fotografii można mieć dzieci, równie urocze.

Lenka Bolkova
Gość
Lenka Bolkova

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 3%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: (leni.bolkova01@gmail.com)

Lenka Bolkova
Gość
Lenka Bolkova

cześć

Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 3%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (leni.bolkova01@gmail.com)

Davis
Gość
Davis

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 3%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: (davispasicalloanlender@gmail.com)

Davis
Gość
Davis

Cześć, Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Zapewniamy pomoc finansową dla osób, które szukają pożyczek. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 3%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: (davispasicalloanlender@gmail.com)

Marcin
Gość
Marcin

Ogrzewanie pompą powietrzną w okresach przejściowych jest tańsze niż gazem, a z wymiennikiem gruntowym pionowym cały rok taniej.

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: (adribay0008@gmail.com)

hijena
Gość
hijena

najlepszy sposob na to ,zeby nie smierdzialo w autobusie, ani potem ,ani tanim dezodorantem ,to po prostu częste mycie calego ciala ,a nie tylko okolic intymnych ,tylko kiedy idzie się na ruchanko. Dotyczy nie tylko mężczyzn ,ale kobiety

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: (adribay0008@gmail.com)

Pożyczki przez internet
Gość

Moim zdaniem trudno znaleźć pożyczkę przez internet.

ter
Gość
ter

Trzeba koniecznie zlikwidować kartę nauczyciela, to będą siedzieć w szkole 8 godz i wszystko zdążą zrobić i poprawić sprawdziany i się nauczyć -jeśli nie umieją prowadzić zajęć.

Mariusz
Gość
Mariusz

To zrozumiałem, że jak będzie darmowa komunikacja, to te osoby co mają opłacone bilety miesięczne na MPK mają się zgłaszać po zwrot nadpłaty za ten dzień?

Ryszard
Gość
Ryszard

Może trzeba było zapytać mieszkańców, czy chcą takiego,,marszałka''(Ziuka). Zachęcam do lektury autora H. Pająk ,,Ponura prawda o Piłsudskim''.

Bonifacy Krufka
Gość
Bonifacy Krufka

Chcesz się napić piwa? Nie kupuj browaru. Potrzebne deski? Nie kupuj tartaku. Kamper można wypożyczyć na wakacje, ale zamówić trzeba już teraz.

Urzędnik z UM
Gość
Urzędnik z UM

Ja myślę że gdyby tak zwolnić połowę tych urzędników to by dalej wystarczyło.

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (adribay0008@gmail.com)

Mariusz
Gość

Może kilka lat temu pożyczki pozabankowe były ryzykiem, aktualnie jednak wygląda to zupełnie inaczej i są oczywiście w pełni bezpieczne dla nas.