Weź udział w Pikniku Motoryzacyjnym!
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-08-2012
11:37
Redaktor

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend (11-12 sierpnia) odbędzie się II Piknik Motoryzacyjny, czyli impreza o wyjątkowej formule poświęcona promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Organizatorzy postanowili zapoznać uczestników pikniku z zagrożeniami, jakie na co dzień czyhają na nas na drogach. Chodzi zarówno o praktyczną weryfikację naszych umiejętności, jak i o edukacje zmotoryzowanych…

10-08-2012
08:17
Pozdrawiam

Fajnie, że w Rzeszowie są organizowane różne imprezy w tym sportowe, ale organizatorzy tego rajdu chyba pozwolili sobie na dużo więcej niż uzyskali pozwolenie. Pomijam już fakt ich arogancji i bezczelności a o znaczeniu słowa kultura to oni chyba w ogóle nie słyszeli co potwierdza ich zachowanie. Pozamykali przy okazji ulice na których nie odbywała się impreza motywując to dziwnym stwierdzeniem "bo tak". Niestety wiele osób doświadczyło podobnej sytuacji. Mam nadzieję, że władze Rzeszowa wydając w przyszłości zezwolenia i zgody na organizowanie tego typu imprez dopilnują i będą czuwać nad tym, aby organizator imprezy działał zgodnie z wydaną zgodą a nie stosował samowolkę a mieszkańcy Rzeszowa byli zadowoleni z tych imprez bo to oni płacą podatki do kasy miasta i wrzucają głosy do urny wyborczej.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.