Wielki skandal smoleński
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-09-2012
11:30
Redaktor

WARSZAWA. Szczątki wszystkich ofiar katastrofy TU-154 do ekshumacji?

Ciało Anny Walentynowicz zostało zamienione z ciałem innej ofiary katastrofy smoleńskiej – poinformowała wczoraj Naczelna Prokuratura Wojskowa.

W ub. tygodniu, na zlecenie prokuratury, ekshumowano szczątki dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej: Anny Walentynowicz i, jak nieoficjalnie podawały media, Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej, wiceszefowej fundacji “Golgota Wschodu”, ponieważ…

26-09-2012
19:11
ROMAN

wystarczy obejrzeć kilka programów na kanale; Discovery Channel na temat katastrof lotniczych – pokazują wizualizacje zdażeń/wypadek/ dochodzenie/ całą procedurę – w różnych krajach świata- – wypowiadają się uczestnicy [ jeśli przeżyli] i eksperci – po obejrzeniu kilku filmów można sobie wyrobić pogląd – to co było u nas to po prostu od początku do końca jest postawione na głowie.

26-09-2012
19:26
jan

KOMPROMITACJA RZĄDU NA CAŁY ŚWIAT-- SZOK DLA RODZIN

27-09-2012
09:51
K.Bimbała

Najżałośniejszym faktem związanym z tą katastrofą jest zaprzaństwo, zakłamanie strony rządowej po upływie ponad 28 miesięcy , trwanie w uporze do własnych błędów drugiej osoby w państwie E Kopacz, która po powtórkach w TV jej wypowiedzi sam powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za kłamstwa. O prokuraturze wojskowej i ministrze SZ lepiej nie wspominać !. Odkrycie rozerwanego nita w ciele ekshumowanej jednej z ofiar zapewne też spowoduje poszerzenia śledztwa o sprawy wspomniane wcześniej przez prof.Berczyńskiego?.

28-09-2012
09:24
kazik

jasiu-dalej cię trzyma?

28-09-2012
09:24
kazik

rząd w tamtej sytuacji wykazał się determinacją i stanał na wysokości zadania.Sprawa się wyjaśniła i do zamiany ciał doszło na wskutek błędnego rozpoznania przez rodziny-zresztą skończył się wrzask a, to o czymś swiadczy.Codziennie w katastrofach giną ludzie i nikt nie robi szopek z tego tytułu jak po tej.Pochówek na Wawelu i ponad 2-u letnie zamieszanie a, w końcu wykopki i wycieczki truchła po Polsce to pokazuje że komuś zalezy na podsycaniu i jątrzeniu w tej sprawie.Na szczęście naród nie przywiązuje już do tego wielkiej wagi a, wichrzyciele wkrótce swoje teorie spiskowe będą mogli opowiadać tylko w swoim gronie bo zaprzańcy raz na zawsze stracili twarz teoriami spiskowymi a, silne parcie na władzę przeobraziło się w parcie na stolec, bo to jeszcze mogą a, jęki OBUDŻ SIĘ POLSKO traktujemy jako hucpę i wybryk myślących inaczej i pozostaje bez znaczenia

28-09-2012
10:44
K.Bimbała

KAZIK nie ośmieszaj się – mózg masz zlasowany medialnie – dla poprawy samopoczucia posłuchaj sobie Jeden na jeden red Rymanowskiego z Panią mec. Małgorzata Wasserman. Więcej nic nie dodam , gdyż nie chcę cie dołować , skoro jest Ci wygodnie z taka teoria żyć.

28-09-2012
10:56
K.Bimbała

"Przed Marszem w obronie wolnych mediów ojciec Tomasz Dostatni w Tok FM i w „GW” poucza, gani i straszy „podpalaniem Polski”. Ten sam ton, co w czasie żałoby narodowej i walki o krzyż na Krakowskim Przedmieściu.
Wykorzystywaniem religii i Kościoła do politycznej walki nazwano wtedy wyrażaną pod krzyżem troskę o Polskę, o godność ofiar, o rzetelność śledztwa. Jak bardzo zasadna była ta postawa, pokazuje skandal z ciałem śp. Anny Walentynowicz oraz obnażanie kolejnych kłamstw raportu Millera i polityków PO. Nic takiego się nie dzieje, żeby ten rząd musiał ustępować – lamentuje lubelski dominikanin i wzywa Kościół, by wspierał demokratycznie wybrane władze. Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby o. Tomasz przejrzał na oczy? Demokracja to nie tylko raz na cztery lata akt głosowania i liczenia głosów (na serwerach w Rosji). Demokracja to również codzienne działanie instytucji państwa i odpowiedzialność rządzących przed obywatelami. Media w tym procesie odgrywają ogromną rolę. Kłopot, ojcze, w tym, że twoja „Wyborcza”, zamiast kontrolować władze, szydzi z opozycji. W tym czasie aparat państwa, tam gdzie ma służyć obywatelom, rozpada się, ale ma jednak siłę, by przemocą administracyjną dyskryminować katolickiego nadawcę – TV Trwam. "
źródło GPC

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.