Wodociągi chcą dokładniej rozliczać za ścieki
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-07-2012
06:04
Redaktor

RZESZÓW. Miejskie  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji namawia właścicieli własnych ujęć wody, by rozliczali się za odprowadzanie ścieków według pomiarów wodomierzy.  Teraz rozliczają się ryczałtowo.

Na początku…

25-07-2012
08:54
wiesiek

Bardziej sprawiedliwy podział kosztów? Sprawiedliwość to mamy najdroższą wodę w świecie brudną przemysłową zwaną przez zachodnich turystów.Woda pitna na zachodzie jest inna lepsza czystsza i Pan dyrektor ze swoimi ludźmi powinien zająć się wodą nie wodomierzami.

25-07-2012
10:08
olgierd

Świętoszkowaty hipokryta. Jaszcze mało kasy zdzierają za ta kranówę ? Chyba najdroższa woda w kraju i jeszcze wołają o sprawiedliwość? Niech rozliczą miasto z rozlewanej w fontannach wody. Koszty wody i ścieków i pieniądze się znajdą.

25-07-2012
13:16
lokator

Czlowieku !
W basenach i fontannach woda jest pompowana na okraglo z fontanny/basenu. Tam tylko sie dolewa jak poziom wody spada na wskutek parowania. Wodociagi miejskie by nie nastarczyly wody dla samych fontann i basenow w miescie.
Opamietaj sie co pleciesz.

20-08-2012
10:33
Stefan

Na razie nie radzą sobie z odczytywaniem już zainsatalowanych wodomierzy. Odczytywacz przychodzi do południa, kiedy w domu nie ma nikogo, bo musimy zarobić na tę wodę i na tego dyrektora i na te firmę. Pracuja jak w urzędzie i narzekają, że nie ma kasy. Albo to jest firma albo urząd. Jak firma, to ograniczyć administrację, bo budynek już pęka w szwach a żeby pierdołe załatwić trzeba nachodzić się po piętrach od jednego urzędnika do innego. Wprawdzie się poprawiła obsługa w porównaiu z komuną, ale spólka z o.o. ma przynosić zysk i to nie tylko wykorzystując swija monopolistyczną pozycję na rynku.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.