Wojna o upamiętnienie Smoleńska
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-05-2012
06:00
paulina

KOLBUSZOWA. Nie rondo, a most upamiętni ofiary katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.

Fiaskiem zakończyła się próba nazwania imieniem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej ronda w ciągu drogi wojewódzkiej nr 875. W Radzie Miejskiej wygrała opcja Stanisława Mazana (choć pewnie…

15-05-2012
09:39
kobi

Widać, że samorządy podobnie jak i rząd nie mają większych problemów tylko zajmują się katastrofą smoleńską. Nazwać sklep, rondo, most, ulicę im. ofiar katastrofy albo zbierać podpisy za budową pomnika Lecha. Kiedy ludzie otworzą sobie oczy i powiedzą dość. To jest wielka farsa a nie samorządność.

15-05-2012
16:25
Stefan

Tak oni nasze problemy i to, że trzeba coś dla społeczności pożytecznego, bo za to dostają pieniądze maja daleko w poważaniu. Najważniejsze jest okładanie się trumnami ze Smoleńska, marsze z pochodniami, akademie ku czci i pamięci. Tylko nie zauważyli, że pospólstwo zmądrzało i ma w du… ich przedstawienia czego znaczącym wyrazem jest nazwanie tego ronda bardzej zasłuzonym bohaterem – Ryśkiem z Klanu. Uważam, ze pozostawienie tej nazwy przyniosło by Kolbuszowej większy rozgłos i zainteresowanie niż budowanie mostu, aby coś mozna było nazwać jak każe Jarek.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.