WRACAMY DO TEMATU: Zrujnowany dom obejrzy komisja z PINB-u
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-02-2012
22:29
paulina

RYMANÓW, KROSNO. - Jeśli nikt nie zajmie się tą sprawą, kiedyś dojdzie tu do tragedii – mówili nam sąsiedzi rodziny Raichów, która wynajmuje zrujnowany dom w Rymanowie. Tymczasem, jak dowiedzieliśmy się, we środę (15 lutego) budynek obejrzy komisja z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Krośnie.

Przypomnijmy. 19-letnia Natalia Raich i jej brat Marcin (24 l.) mieszkają w wynajmowanym, starym, drewnianym domu przy ul. Swobody, położonym nad rzeką Tabor. Nie śpią po nocach ze strachu, bo boją się, że zdewastowany budynek runie im na głowy. Konstrukcja dachu jest w opłakanym stanie.…

13-02-2012
13:50
galicjok

Jak komus nie pasuje miejsce zamieszkania to nik go nie zmusza do wynajmowania tego domu. Moze sobie poszukac innego lokum !
O co chodzi ?

13-02-2012
14:47
bob

Czy Raichy sa tam uwiezieni ?
Niech wynajma cos innego i zaczna nareszcie spac po nocach.

22-02-2012
10:31
obserwator

Nóż w kieszeni się otwiera. Jak ich mama zostawiła to z czego żyli???Mama we Włoszech zarabia, śle na alimenty dla synusia i utrzymanie a tatuś już parę lat temu poprzedniemu burmistrzowi powiedział w odpowiedzi na propozycje pracy: że do pracy pójdzie jak zarobi tyle co on. I teraz płaczą, że trzeba im pomóc. a kto córeczce za szkołę w Rzeszowie płacił, której i tak nie skończyła?? Każdy normalny pogadałby z właścicielką i zrobił jakiś mały remont, a oni nie robili nic , a teraz płaczą. Nikt ich tam przecież nie trzymał na siłę , nie podoba się to szukam czegoś innego. Dla mnie to manipulanci i naciągacze. W Rymanowie jest dużo więcej i bardziej potrzebujących rodzin. Tyle w tym temacie bo nie potrzebne są moje emocje.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.