Wygrał w sądzie z dyrektorem rzeszowskiego Urzędu Kontroli Skarbowej!
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-03-2013
16:13
paulina

RZESZÓW. – Przeczuwam, że dyrektor Koba dalej będzie próbował mnie usunąć – mówi o swojej dalszej pracy związkowiec Jacek Cichy.

- Sprawa była jasna i oczywista – mówi o swojej wygranej przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie Jacek Cichy (46 l.), przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność w Urzędzie…

24-03-2013
18:59
Solidaruch

Ciekawe że "organy administracji rządowej" nie przestrzegają prawa. Ale w PO to norma.!

24-03-2013
21:37
Jola

Jaki gwiazdor:). Na wcześniejszych zdjęciach taki był zbolały a teraz metamorfoza :). Zapomniał powiedzieć jak koledzy i koleżanki ze związków próbowali wywierać nacisk na Sąd. W sali rozpraw się nie mieścili. Koleżanka mi opowiadała. Wyrok nie jest prawomocny no to zobaczymy. Od kiedy dyrektor ma współpracować z robotnikiem? P. J. Cichy to robotnik i ma robić a nie współpracować z dyrektorem. Do dyrektora to on nie ma dostępu. Współpraca będzie wyglądać tak że jak nie będzie robił to go Dyrektor znów wywali z roboty :).

25-03-2013
08:44
nieufny

A koleżanka Jola to pewno robotnica "współpracująca" z dyrektorem ? Pewno najbardziej na "spotkaniach integracyjnych". A jak się żona i mąż dowiedzą? Oj nieładnie tak się podlizywać!

25-03-2013
09:50
wieśniak

Pani Jolu każdy ma prawo do obrony, Jeżeli to był obrońca ze związków, to też miał obowiązek stanąć w obronie oskarżonego. Poziom pisania i posiłkowanie się opowiadaniem koleżanki to dowód że Pani pisze bzdury. Szkodzi Pani też to, że Pan Cichy lepiej teraz wygląda.Wówczas gdy wręczono mu wypowiedzenie był 2 dni po operacji .Ciekawe jak Pani by wyglądała, gdyby wówczas, to Pani była na jego miejscu.Wesołych Świąt!

25-03-2013
23:49
Jola

W "Nowinach" z 14.12.2006 r. Jacek Cichy powiedział cyt. "Poza tym lepsze zarobki urzędników UKS wpłyną na bardziej życzliwe traktowanie podatników – uważa Jacek Cichy". Niezłe co? Facet miał zawsze parcie na ekran :). Fajnie przeczytać co miał do powiedzenia i jakie naprawdę jest jego podejście do obywateli. Ale jak jemu robi się gorąco to zaraz o prawach konstytucyjnych pisze :). Ostatnio występuje pod nazwą "tarot" dawniej "tributarius" na skarbowcach tam też można przeczytać jakie ma poglądy w swerze wolności obywatelskich. A powyższa wypowiedź świadczy o zawirowaniach i mowie jak i działaniu pod publikę. Ja również życzę wszystkim Wesołych Świąt.

26-03-2013
12:21
mrówka

Więc rozumię, że dowód w postaci nagrania z monitoringu to słaby dowód ? no tak w tego typu sprawie pewnie mocniejszym dowodem byłoby nagranie foni bez wizji;) żenada!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.