Wygrałam z ZUS-em w sądzie!
Przeczytaj oryginalny post blogu
10-10-2011
21:49
paulina

MIELEC, RZESZÓW. Sąd uznał, że chora na cukrzycę Małgorzata Licha jest częściowo niezdolna do pracy i bezterminowo przyznał…

17-10-2011
09:50
czesio

Widzę że tu są sami specjaliści od tego co komu się należy. Krytykanci a może sami zrobicie rachunek sumienia czy jesteście w porządku???????????

23-10-2011
23:57
tedi

lol – witaj . Poczytaj trochę na temat cukrzycy typu 1, albo nie wypowiadaj się – tutaj, bo to co napisałeś to b. głupie. Gdy zdobędziesz trochę wiedzy na temat cukrzycy typu 1 – nigdy nie napiszesz tak głupio.

23-10-2011
23:58
tedi

lol witam ponownie – pisałem już i sądziłem, że to ci wystarczy- jednak niestety nie. Wiesz co? też będę miły dla ciebie: życzę ci cukrzycy typu 1- poczujesz wówczas "tego" bluesa .

23-10-2011
23:58
tedi

Witam. Powyższe komentarze świadczą niestety o bardzo nikłej wiedzy na temat cukrzycy typu 1 i jej powikłań. To b. niebezpieczna i dozgonna choroba, po latach nawet bardzo dobrego jej prowadzenia dochodzi do powikłań- jakich? – poczytajcie to się dowiecie. Przykre jednak jest to, że potraficie tylko krytykować nie znając tematu. Potrzeba jeszcze kilku lat, by zdiagnozować jej przyczynę, ja już wiem, ale niestety środowisko medyczne nie wybaczyłoby mi tego nigdy, dlatego milczę – za maluczki jestem – niestety.

27-11-2011
13:22
Edyta

Małgosiu L.- jeśli mogę prosić o e-mail. Będę wdzięczna. Odezwij się. Chciałabym porozmawiać bo mnie czeka taki BÓJ z Zus'em

27-11-2011
13:22
Edyta

Mój adres edytakonska@wp.pl

23-03-2012
12:44
Marzena

Żenada.Mój syn od dziecka choruje na cukrzycę typ.1 . Ja wiem jak jest ciężko ludziom utrzymać dobre poziomy cukru i jake to krępujące kiedy musisz wziąć insulinę np. w pociągu, albo jak nie masz ze sobą nic słodkiego a w tramwaju a zaczyna być ci słabo. Jak ta choroba ogranicza normalne funkcjonowanie, więc osoby ,które nie miały styczności z tą chorobą nie powinny nawet się wypowiadać ,bo nie mają zielonego pojęcia jak to wygląda. Zdrowy człowiek jak się zatruje to walczy tylko z wymiotani i biegunką , a chorzy na cukrzycę typ.1 walczą w takiej sytuacji o ŻYCIE.

18-06-2012
09:16
Jan

A moja zona jest jeszcze bardziej chora niż cukrzycy bo jest po po zapaleniu opon mózgowych bo pomylono choroby gdy była mala i mówili że to świnka a okazało się ze to zapalenie opon mózgowych co spowodowało trwale kalectwo które polega na tym że moja zona że ma w sobie wszczepiony w głowie tzw aparat RAITERA który pompuje jej krew do mózgu aby żyć i leki które przyjmuje powodują jego stymulacje a w każdej chwili może przestać on działać i moja żona morze umrzeć a rentę jej zatrzymali i powiedzieli że może pracować a gdy mdleje musi być karetka lub też jechać trzeba na pogotowie bo może właśnie wtedy umrzeć gdy w porę nie podadzą jej leku który tylko na pogotowiu jest a za leki które przyjmuje tez drogo płaci wiec to też skandal żeby takiej osobie odebrać rentę i powiedzieć że może pracować co to za praca gdy się praktycznie kilka razy na dzień mdleje i nie można funkcjonować bo jest się bardzo słabym pozdrawiam Jan

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.