Wyłapują przekraczających prędkość
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-08-2012
15:34
Redaktor

PODKARPACIE. Uwaga podróżujący – już od samego rana policjanci ruchu drogowego prowadzą działania “Prędkość”, dlatego zwracają szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.

Działania potrwają do późnego wieczora. Kontrole prowadzone są z wykorzystaniem wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości, a lokalizacja punktów pomiaru prędkości często się zmienia. Niedostosowanie prędkości do panujących warunków to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

W ubiegłym roku 24,5 proc. ogółu…

27-08-2012
09:08
K.Bimbała

Jeśli to Policja robi na zdrowych zasadach , rozsądnie i bez krycia się po krzakach i tam gdzie to zbędne, to nie mam nic przeciw , aby spokojnym rozważnym kierowcom z rodzinami umożliwić bezpieczny powrót z wakacji. Jest jedno bez przesady , aby nasiać tyle radarów co praktycznie powoduje 15-godzinny przejazd "naszymi autostradami"" z Kołobrzegu na Podkarpacie bez narażenia się na otrzymanie kilku zdjęć na poczet zrównoważenia budżetu J.V Rostowskiego. Bardzo mnie niepokoi obserwowana w mieście jazda gówniarzerii na jednośladach , nawet parami i nikt tego nie tępi.

27-08-2012
11:05
ROMAN

ostatnio widziałem jak na motorynce jechało 3 – chyba przygotowywali się do występu w cyrku Rialto – ale to robili na drodze publicznej- ciekawe jaką kare by dostali aby zasilić budżet ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.