Wylicytuj tablicę granicy państwa lub przelot śmigłowcem
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-01-2012
09:44
Redaktor

PODKARPACIE. Straż Graniczna weźmie aktywny udział w 20. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na przejściach granicznych w Krościenku, Korczowej i Medyce, wolontariusze będą zbierać pieniądze od funkcjonariuszy, pracowników i podróżnych przekraczających granicę.

Na rzeszowskim rynku,  straż graniczna zaprezentuje nowoczesny sprzęt: m.in. szengen-bus, pojazd obserwacyjny PJN Mercedes, oznakowany VW Transporter, quad Arctic Cat 1000 i inne.

Zobaczyć będzie można także pokazy przewodników psów od narkotyków i materiałów wybuchowych. Podczas aukcji w Rzeszowie i Przemyślu, wylicytować będzie można m.in. tablice z napisem „Granica Państwa przekraczanie zabronione” i szablę generalską.

W Internecie natomiast, od środy można wylicytować lot patrolowy śmigłowcem w rejonie Bieszczadzkiego Oddziału Straż Granicznej oraz…

04-01-2012
20:41
janek koss

Myślałem, że Straż Graniczna powołana jest do "ochrony granicy państwowej" etc. Teraz już wiem, że również do pajacowania na rynku. Mam nadzieję, że "pokazy" odbędą się poza służbą, bo za pokazy nikt im nie zapłaci, nie wykonują czynności wynikających z "ustawy o straży granicznej" i innych, czyli kasa się nie należy.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.