XI Gala Podkarpackiego Klubu Biznesu
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-04-2013
10:14
Redaktor

RZESZÓW. Podczas jedenastej już Gali PKB zostały nagrodzone osoby i firmy z naszego regionu, których działalność w znaczący sposób wpłynęła na rozwój województwa podkarpackiego.

 Nagrody przyznano w pięciu kategoriach:
Osoba, która wniosła duży wkład w rozwój gospodarczy Podkarpacia – Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa,

Inwestycja sfinansowana ze środków Unii Europejskiej mająca duże znaczenie dla regionu – Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci Młodzieży im. Bł. Jana Pawła II…

15-04-2013
12:10
Noe

Obecnie około 10 tyś młodych ludzi wybiera się z miasta Rzeszowa oraz okolic za granicę w poszukiwaniu pracy, oraz chleba!!Można sobie zadać w tym miejscu pytanie. Po co urzadza się takie Gale!! W jaki sposób ci ludzie wpłynęli ,jako nagrodzone osobowosci,żeby to zjawisko powstrzymać?Czy to osobiste sukcesy tych ludzi, przykręconych drogą manipulacji do stołków. Cz też zapewne za to, że urządzano na rynku rzeszowskim i nie tylko, liczne imprezy muzyczne obficie zakrapiane piwem oraz innymi alkocholami pochodzacymi z ogródków piwnych,. oraz licznych punktów sprzedaży alkocholu. Po tych imprezach następowało zjawisko ,gardłowych okrzyków, liczne tłuczenia szkła, oraz sikania gdzie popadnie.

15-04-2013
14:11
RzeszowskiTroll

Uprzejmie proszę moderatora o poprawianie masakrycznych błędów ortograficznych popełnianych przez komentujących. Nie czepiam się, ale moje oczy krwawią od samego widoku, cóż to pewnie od nadmiaru … a l k o H o l u.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.