Zadyma w Warszawie jak II wojna światowa
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-06-2012
13:13
Redaktor

WARSZAWA. Zamiast piłkarskiego święta była ogromna zadyma

- Takiej zadymy jak ta przed, w trakcie i po meczu z Rosją nie widziałem jeszcze nigdy, a byłem na wielu meczach w Polsce – mówi…

14-06-2012
15:40
polski kibic

Putin a po co wyposazales kiboli z Rosji ktorzy przyjechali na EURO w te komunistyczne gadzety ? Po co im dawales te czapeczki z czerwona gwiazda, te koszulki z sierpem i mlotem, te czerwone flagi z gwiazda sierpem i mlotem ? PO CO ? Przyjechali pokazywac do Polski ze drugi Katyn nam urzadza ? To dlatego polscy kibice nie wytrzymali nerwowo !

14-06-2012
18:43
Piotr

od 5 nad ranem w dniu meczu byłem na Warszawskich ulicach, do godzin populudniowych oprócz kilku małych incydtentów ( było bardzo spokojnie, jesli juz były – policja po cywilnemu bardzo szybko reagowała ). Nadeszla godizna 17, tuz przy wejsciu na ostatnia prosta w kierunku stadionu Narodowego Polscy kibice którzy zbierali sie dokładnie w tym samym miejscu – po przciwnej stronie co Rosyjscy kibice – zaczęli bluzgać i rzucać butelkami, Rosjanie początkowo nic sobie ztego nie robili – ale kiedy weszli wszyscy na most – juz tak spokojnie nie było. Policja nie opanowała tego co tam sie działo, polacy i rosjanie bili się bez żadnego oporu, scigali dziennikarzy, fotoreporterów, wielu zostało pobitych. pod stadionem czekali juz Polacy – transparenty PISowskie i anty rosyjskie,zaczeła sie regularna bitwa… w tym momencie uciekłem z mostu – po tym jak zostałem zastarszany przez poslkich kibiców ze strace sprzęt i twarz jesli będę robił zdjęcia. mecz obejrzałem w strefie kibica – z platformy dla mediów bylo doskonale widac to co sie dzieje dookoła strefy, gaz lzawiący, armatki wodne i lecące butelki, regularna bitwa z policja przez cale 90 minut spotkania Poslki z Rosją.

14-06-2012
20:09
jagusny

TEGO USILNIE DOMAGALA SIE PANI WALTZ I WLADZE WARSZAWY!!! W ZADNYM NORMALNYM KRAJU NA TAKIE POCHODY NIE WYDANO BY ZGODY, NO ALE W NORMALNYM KRAJU RZADZA NORMALNI POLITYCY. PANI WALTZ POPSULA NAM EURO I ONA ODPOWIEDZIALNA JEST ZA ZEPSUTY WIZERUNEK POLSKI.
TUSK NIE JEST LEPSZY, BO SAM SLYSZALEM JAK ZAPRASZL POLAKOW ABY DOLACZYLI DO POCHODU!!!
BANDYCI , KTORZY DO TEJ PORY MASAKROWALI SIE NA STADIONACH BEZKARNIE NIE MOGLI ODPUSCIC TAKIEJ OKAZJI!!! WSZYSCY O TYM WIEDZIELI , TYLKO NIE WALTZ!

15-06-2012
10:39
K. Bimbała

jagusny :100% racja . Co dziwi w tej smutnej paplaninie po stronie osób odpowiedzialnych za narrację, ustawkę , a teraz nawoływanie do kolejnej nagonki na złe sądy (ponoć niezależne). Jeśli prezydent głosi surowo karać za nienawiść (dlaczego sam nie da przykładu i ukaże solidnie pierwszego chuligana III RP Stefana N. lepszego przykładu nikt chyba nie znajdzie : damski bokser , nienawistnik nie tylko PIS, ale dziennikarzy ). HGW – to odrębny ewenement prawniczy siebie nie skrytykuje – wali w sądy i prawo. Min.Mucha odpowiedzialna za przebieg i zabezpieczenie EURO najpierw Sbornej proponowała zmianę miejsca pobytu strasząc PIS-em , potem zgoda i wręcz nawołująca do pochodów kibiców w rocznicę obalenia ZSRR . T.Lis i Newsweek ze Smudą w mundurze z lat 20tych!!. A ja mam delikatnie dość tej poza stadionowej medialnej wojny po dziurki w nosie!.

15-06-2012
18:30
jan pawel 666

CZY TY CZLOWIEKU JESTES W PELNI SWIADOMY CO PISZESZ…WYDAJE MI SIE, ZE NIE ..
A CO NIBY MIELI UBRAC W TWOIM ROZUMIENIU KOSZULKI Z PAPCIA JANCIEM 2GIM?? KRZYZYKI?? CZY JEDNAK POLSKIE KACZUSZKI..,
WSTYD MI ZA TYCH BEZMYSLNYCH BEZMOZGOW…PSEUDO PATYIDIOTOW DLA KTORYCH W MOIM PRZEKONANIU KARA KASTARCJI I WYWOZKI DO OBOZOW PRACY JEST JEDYNA ISLUSZNA KARA OCZYWISCIE …KOSZTAMI OBCIAZYC PRZEWSPANIALYCH POLSKICH RODZICOW …BO JAK WIADOMO TO CO SIE POKAZUJE NA ULICY ZAZWYCZAJ WYNOSI SIE Z DOMU…
PATOLOGIA POLSKA NIGDY SIE NIESKONCZY..

17-06-2012
08:29
yamalo

aaaa no jak juz tak .
.no nie przyszło Ci do główki ,że np po to aby pokazać ,
że w Polsce też biją idących w demonstracjach .
……..
W Polsce pokazują ,jak rosyjskie służby traktują demonstracje
teraz ich Rząd może powiedzieć
a w Polsce to inaczej traktują?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.