ZAKSA wygrywa na Podpromiu. Będzie piąty mecz
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-04-2013
21:54
paulina

PLUSLIGA. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w czwartym spotkaniu finałowym z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0-3 i w rywalizacji o tytuł mistrza Polski jest remis 2-2.

Kolejny pojedynek odbędzie się w następną sobotę w Kędzierzynie.

Siatkarze z Rzeszowa po wyraźnym zwycięstwie w trzecim spotkaniu w niedzielny wieczór nie wytrzymali presji.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Szczególne pretensje Andrzej Kowal będzie miał do swoich zawodników za drugiego seta. W nim rzeszowianie prowadzili…

beton

Resovia po dość łatwym sobotnim zwycięstwie, wyszła w niedzielę na parkiet jako "mistrz" a tu suprajs: zimny kubeł od Zaksy. Szczególnie widać to było w 1 i 2 secie. Zero koncentracji. Gdzie byli : może już na podium, może na rynku na spotkaniu z fanami, ale na pewno nie na meczu. Prowadząc w końcówce 2 seta 21:15 i dać się ograć to wybaczcie Panowie, ale takie rzeczy to się nie zdarzają na tym poziomie rozgrywek. Mimo wszystko Wam kibicuję i życzę abyście w Kędzierzynie pokazali naprawdę mistrzowski poziom godny mistrza Polski. Do boju Reska !!!!!