Zamaskowani zadymiarze sprowokowali burdy
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-11-2012
11:16
Redaktor

WARSZAWA. Gorący 11 listopada. Zamieszki podczas Marszu Niepodległości.

Tuż po godzinie 16 policja zablokowała wczorajszy Marsz Niepodległości. Doszło do burd.

Grupa zamaskowanych chuliganów odłączyła się od Marszu Niepodległości i ignorując…

12-11-2012
13:02
Ambroży

Różne PRAWDY – - wystarczy popatrzeć na nagrania lub transmisje bezpśrednie !. Brzydzi mnie fałsz w żywe oczy!!
"W marszu „Razem dla Niepodległej" wzięli udział politycy z wielu opcji politycznych. Ramię w ramię z Bronisławem Komorowskim szli m.in. Ryszard Kalisz, Wojciech Olejniczak, Waldemar Pawlak, Marek Borowski, Jerzy Buzek. Nie zabrakło najważniejszych polityków PO: marszałek Sejmu Ewy Kopacz i prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Zabrakło natomiast premiera Donalda Tuska, który podczas tego najważniejszego dla Polski święta pojechał z oficjalną wizytą do Kosowa.
Prezydent mógł liczyć na wsparcie celebrytów, m.in. Urszuli Dudziak, Daniela Olbrychskiego i Anny Samusionek. Ani osoba prezydenta, ani atrakcyjna forma nie zdołały jednak zapewnić obecności tłumów. Do końca imprezy wytrzymało zaledwie ok. 2–3 tys. osób, co przy kilkudziesięciotysięcznym tłumie na Marszu Niepodległości wypadło niezwykle blado." źródło GPC

14-11-2012
10:19
Ojo

Nie liczy się ilość, a jakość, to w sprawie "bladości"
Nie chciałbym manifestować z bandziorami, ani legitymizować takiej hołoty i zachowań. Szkoda, że żyją w demokratycznym kraju, a nie np. na Białorusi, bo by oglądali białe niedźwiedzie, a nie manifestowali z hasłem "odzyskajmy Polskę"

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.