Zamieszanie wokół generała Gdańskiego
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-02-2012
21:47
paulina

PODKARPACIE. Szef podkarpackich policjantów miał na 100 proc. pozostać w Rzeszowie, a okazuje się, że trafi do Olsztyna.

W czwartek 2 lutego Super Nowości pisały, że nadinspektor Józef Gdański pozostanie na swoim dotychczasowym stanowisku podkarpackiego komendanta wojewódzkiego policji. Sytuacja zmieniła się jednak jak w kalejdoskopie. – W czwartek wieczorem otrzymałem propozycję objęcia stanowiska komendanta wojewódzkiego w Olsztynie – mówi nadinspektor Gdański. – Dostałem czas do zastanowienia się nad tą propozycją do rana i w piątek zdecydowałem, że odchodzę – dodaje generał.

W związku z dużymi zmianami w policji jakie rozpoczął nowy komendant główny pojawiły się plotki i spekulacje dotyczące nadinspektora…

06-02-2012
11:09
stary dziad

Takie byly i sa odgorne polecenia w Partii.
Jak za komuny. Co dwa lata zmiana stanowiska, a wiecie po co ?
Takie jest zalecenie aby sie miejscowe zlodzieje nie dogadaly z wladza i razem kradly.
A tak zanim sie dogadaja kto i co i jak by tu razem,to juz na inna placowke i znowu sie trzeba od nowa wachac bo nie wiadomo czy jaki kabel nie pdstawiony aby wylapac swojakow co sie ulozyli i zgodnie dorabiaja na boku.

06-02-2012
11:49
ROMAN

miał zostać a odchodzi dziwne – no bo jak pow. Olsztyna to 88 km.2 – ludność to ponad 176 tyś. mieszkańców może klimat dobry lasy/ rzeka Łyna i tylko co może stwierdzenie " starego dziada" jest poprawne co ?

06-02-2012
14:01
czytelnik

W czwartek wieczorem otrzymałem propozycję objęcia stanowiska komendanta wojewódzkiego w Olsztynie – mówi nadinspektor Gdański. – Dostałem czas do zastanowienia się nad tą propozycją do rana i w piątek zdecydowałem, że odchodzę – dodaje generał -Czy na emeryture bo jak by miał iść do Olsztyna to by powiedział ,że propozycie przyjmuje ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.