Zaniechali leczenie chorych na raka płuc
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-01-2012
00:02
Redaktor

RZESZÓW. Dyrekcja szpitala zlekceważyła zalecenia inspektoratu farmaceutycznego, ten więc zakazał placówce leczenia chemioterapią.

- Piszę poruszony chorobą przyjaciela, który zmaga się z rakiem płuca. W ubiegłym roku rozpoczął terapię chemiczną w Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Rzeszowie, ale nie może jej kontynuować w tym roku, bo zaniedbania dyrekcji doprowadziły do tego, że w placówce nie będzie możliwe wykonywanie chemioterapii nowotworów układu oddechowego – napisał do nas zaniepokojony Czytelnik.

Sprawdziliśmy informację u źródła. – To prawda, końcem grudnia musieliśmy szukać pomocy, czyli miejsc na kontynuowanie leczenia dla około 20 pacjentów, którzy…

04-01-2012
09:29
bob

Przecież wiadomo że działania dyrekcji (dyrektora) prowadzą do zlikwidowania szpitala. Od dawna to wiadomo.

04-01-2012
21:32
Tomasz

sam szpital nie spełnia żadnych wymogów, a zwany pałacyk!!!! jak można leczyć w takich warunkach!!!

06-01-2012
20:43
kika

Dyrektor Krzysztof Barwinek prowadzi taką politykę nic nie robić w szpitalu, doprowadzić do ruiny a jak się nadarzy okazja to oddać wszystko w dobre ręce. I tak to już chciał go oddać szpitalowi miejskiemu już chyba z 3 razy a teraz pomysł połączenia z górką. W szpitalu nie ma żadnych inwestycji w porównaniu z innymi szpitalami w Rzeszowie. Niezłe plecy chyba ma bo za takie przekręty jak tu przechodzą to już dawno powinien w ciupie siedzieć. A to na pewno też mu się upiecze. Bo nie przysłali go przecież z urzędu marszałkowskiego a tam sami swoi przecież to jak koleszkę wysadzą ze stołka.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.