Przeczytaj oryginalny post blogu
05-10-2011
11:02
Redaktor

Iwona Nieroda zdobyła kolejny tytuł mistrzowski. Dominik Pazdan zdobywa brązowy medal.

Kolejny, udany start w ważnej imprezie rangi mistrzostw Polski Seniorów zaliczyli podkarpaccy kickboxerzy, którzy w dniach 30.09-2.10 w Węgrowie walczyli podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu Seniorów Full Contact.

Nasze województwo reprezentował klub UKS Diament Pstrągowa.  Iwona Nieroda i Dominik Pazdan potwierdzili swoją wysoką formę, przywożąc z mistrzostw złoty i brązowy medal. Iwona startująca w kategorii 56kg. kobiet, w finale pokonała wyraźnie doświadczoną zawodniczkę z  Piaseczna Dorotę Godzinę mistrzynię Polski z ubiegłego roku.

Drugi  zawodnik Diamentu  Dominik Pazdan wywalczył brązowy medal w kat. wagowej do 71kg. Trzeba nadmienić, że dla Dominika jest to pierwszy start w kategorii seniorów. Medalowe zdobycze dla Podkarpacia byłyby większe, gdyby nie kontuzja…