Złoty chłopak z tego Michała Tuska
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-08-2012
10:34
paulina

TRÓJMIASTO. Syn premiera, będąc jeszcze dziennikarzem, nawiązał współpracę z Amber Gold.

Michał Tusk (syn premiera) pracował jako PR-owiec linii lotniczej OLT (należały do Amber Gold) i jednocześnie był dziennikarzem „Gazety Wyborczej” – podaje najnowszy tygodnik „Wprost".

Autorom artykułu „Złoty syn premiera Tuska" Michał Tusk mówi m.in., że ojciec przestrzegał go przed…

14-08-2012
14:43
VV

Tato! Tato! Sprawa się rypła !

16-08-2012
19:29
jacek

no i pierwszy przekręt ma już za sobą, u nich to jak chrzest, teraz będzie z górki, sprawdził się, rada starszych przyjęła w swoje szeregi, jeszcze tylko jedna wizyta w Izraelu i już ma pełne namaszczenie

17-08-2012
10:08
K.Bimbała

Jeśli jesteśmy znów przy przekrętach i "trosce o ludzi" to zadam jedno pytanie : dlaczego min.Rostowski I MEDIA nie poinformowały w sposób czytelny wszystkich grających w TOTO LOTKA o odebraniu koncesji przez min finansów. Przecież połowa naiwnych miała by wdzięczność , że została ostrzeżona o jawnym przekręcie w tej branży> I nie ma się co tłumaczyć odwołaniami od tej decyzji, która może się wlec po sądach. Proszę więc ludziska rzucie granie i kupcie sobie za to coś innego!! Nie oddajcie frajerom i złodziejom kasy na mariaż o wygranej w totka , czy zdrapkach??.

17-08-2012
10:10
Marika

Propagandziści Tuska zaraz przykryją tę sprawę jakąś nową aferą, którą dzienikarskie hieny będą omawiać 24 godziny na dobę. A sprawa Michała przyschnie tak jak sprawa Mira i kolesi.
Pamiętam jak Tusk chciał się pozbyć prof. Gilowskiej to szafował nepotyzmem jak ostrzem miecza dobijając kobietę. A teraz gdy tylko i wyłącznie powołuje się nowe instytucje dla swoich z PO i zatrudnia całe rodziny to tego dziennikarze nie komentują. Ależ to jest propagandowa gra w trzy karty.

19-08-2012
01:05
K.Bimbała

S.Żelichowski (PSL) cytat z afery taśmowej : coś znów nam niepotrzebnie wymknęło!.
Wczorajsza konferencja prasowa p.premiera Tuska spóźniona co najmniej daw tygodnie i 26minut pod czujnym okiem ciecia moim zdaniem niczego nie wyjaśniła poza potwierdzeniem ojcowskiej troski o syna Michała i brak jakiejkolwiek istotnej konkluzji zaistniałych faktów. Media mainstreamowe dopuszczone w pierwszej kolejności nie były zbyt dociekliwe, to odpowiedzi różnie można traktować. Później od red GPC padły dwa pytania : o ewentualną dymisję , lub stanowisko w sprawie proponowanej przez SLD sejmowej komisji śledczej – na te pytania odpowiedzi nie padły żadne poza bura na redaktora , aby raczej czepiał się premiera nie jego syna (choć w publicznych prezentacjach wyborczych premier z całą rodziną występował razem), dostało się też z imienia jedynej gazecie opozycyjnej . Co najdziwniejszej w tej sprawie nikt ani premier, ani prokuratura nie widzi nawet podstaw postawienia zarzutów osobie prezesa AMBER GOLD , pomimo kilkudniowej akcji ABW , stwierdzenia sześciu ponoć wyroków skazujących (wszystkie) w zawieszeniu !!! , sam naocznie widziałem opublikowane kopie zakwestionowanych (lewych) przez Alior Bank przelewów na kwotę 50mln PLN Zł -oba wyprowadzające tą kwotę do innej spółki ponoć żony prezesa. I co ??- nic się nie stało !!! , poza jednym wnioskiem w Polsce można legalnie ludzi okradać , paragrafy w KK działają na hasło (>>>>).
A ludziskom naiwnym dostało się aż miło od samego byłego premiera L.Balcerowicza za duracką naiwność , co mnie nawet nie dziwi po słowach p.posła marszałka S Niesiołowskiego identycznie brzmiącego.
Reasumując jak widać na tym przykładzie pan premier Tusk , poza własną rodziną , w sprawach bytu Narodu jest całkiem bezradny wraz z całym zapleczem służb specjalnych i prokuratorem generalnym . Jest za to pewne że już został przesłuchany pan Tomasz Kwiatek – "STOP KORUPCJI" , z jakimi skutkami ???.
Ja ze swej strony Michałowi Tuskowi doradzałbym przenieś się do pracy w GPC ( po nabytej praktyce w GW) – miałbym przynajmniej nadzieję poczytać interesujących tekstów , o ile by mu pozwolił były naczelny?.

19-08-2012
10:20
ROMAN

no cóż po prostu dziki kraj- ludziskom głowa nie robiła i uwierzyli w te tony złota- a wyszło jak zwykle – czyli prosta niemiecka zasada – " myśl 3 dni zanim podejmiesz decyzję " obyś potem szat nie rozdzierał bo dookoła same hieny.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.