Znanemu chirurgowi prokuratura postawiła 24 zarzuty
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-11-2012
17:42
Redaktor

RZESZÓW. Akt oskarżenia w sprawie dr Piotra M. trafił już do Sądu Rejonowego w Rzeszowie.

Większość zarzutów postawionych 58-letniemu chirurgowi dotyczy przyjmowania łapówek, które miał brać od operowanych przez siebie pacjentów. Według śledczych, 7 z tych łapówek zostało wręczonych na żądanie lekarza. Były to kwoty od 100 do 2 tys. zł. – Żądanie korzyści…

28-11-2012
12:12
ekolog

a pozostałymi kto sie zajmie, ten kradł tylko grosze w porównaniu z innymi

28-11-2012
13:59
Mol

Pokażcie mi lekarza który nie bierze ! Do dzisiaj nie wprowadzono kas fiskalnych w prywatnych gabinetach !!!

28-11-2012
14:16
Igor

Takie sumy to pikuś w porównaniu z tymi, jakie wg.prokuratorskich zarzutów pobierał słynny doktor G. Tylko czy ten drugi pan odpowie za korupcję? Wątpliwe, skoro dla obecnych władców jest "bohaterem", niczym Barbara B. dla towarzyszy z SLD (nic to, że babie na Śląsku ludziska nadali przydomek Barbara "Przekręt" B., a sama chciała się tylko zranić, by zamiast do aresztu trafić do szpitala – wszak teraz nadszedł czas budowania pomników złodziejom). I nie powinno też nikogo dziwić, że na wolność wychodzą "dżentelmeni" z mafii pruszkowskiej i jeszcze my, jako podatnicy poskładamy się na odszkodowania dla nich. W końcu – jak donoszą niektóre media – za finansowe wsparcie Kongresu Liberalno – Demokratycznego jakoś "dług wdzięczności" spłacić trzeba było.

29-11-2012
11:27
grześ

Do skazania jeszcze jak stąd do nieba, więc nie ma sie czym podniecać, donieśli prawdopodobnie koledzy którzy zazdrościli

29-11-2012
14:59
Zuo

Żal cztery litery ściska jak widzę wasz jad, większość z was może o takiej kasie co najwyżej pomarzyć , do roboty. A jak wymuszał to odpowie i tyle, tylko w mediach nie pokazują czegoś, co nie jest ciepłe i chodliwe.

29-11-2012
21:04
lex

Cholera, Ty to masz doskonałe informacje o Barbarze B. Chciała się zranić i dziwnym trafem nie stwierdzono śladów prochu na kurtce funkcjonariuszki ani odcisków linii papilarnych na spuście rewolweru. Zapewne należysz do tych, co wiedzą, ile trotylu wybuchło w TU-154-M. Może będziesz spłacał też dług za Telegraf. Co taki "wybitny" umysł robi na Podkarpaciu? Podpowiem Ci: po "wg" nie stawia się kropki.

30-11-2012
09:13
darek

lex sztandarowy zastygły beton zaPOmniałes o sprawie z pinejro w trzech aktach i cholera wie co jeszcze .sam sobie wystawiasz swiadectwo.uswiadom sobie ze gdyby cos było na rzeczy to nawet za nie zapłacony podatek od darowizny za zegarek na 1 kom. św kaczory by miały trybunał
POczytaj troche o dziennikarskich sledztwach (są bardziej rzetelne od prokuratorskich w tym POj…nym kraju złodziei czerwon-liber)
ale za to jakie ty masz inf. o blidzie chyba od samego kalisza co?
KAZDY W TYM KRAJU ! i wcale nie musi to byc PIS kto zechce naruszyc układ okrągłostołowy zostanie UWAlony UZMYSŁOW SE TO CZŁOWIEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30-11-2012
11:38
iza

Piszcie co myślicie bo niedługo Michał Boni pozwie was do sądu za "mowę nienawiści".
Swoją drogą były kapuś SB obecnie na usługach tej władzy najlepiej nadaje się na donosiciela bo ma od lat wyczulone ucho na co zwrócić uwagę, żeby skutecznie zakapować.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.