Znany rzeszowski złodziej trafił wreszcie do aresztu
Przeczytaj oryginalny post blogu
02-02-2012
23:06
Redaktor

RZESZÓW. Kradł, włamywał się, podpalił auto i po raz kolejny wpadł w ręce rzeszowskich funkcjonariuszy

Wjechał jak na amerykańskim filmie, do sklepu ze swoim kolegą po czym ukradł alkohol oraz papierosy. Ma na swoim koncie m.in. włamania oraz kradzieże z włamaniem do samochodów. Zaledwie kilka dni po wyjściu z policyjnego aresztu włamał się do kolejnego samochodu tym razem volkswagena passata i go podpalił. Trzy dni później był już w rękach rzeszowskich policjantów. 1 lutego trafił do aresztu śledczego.

34-letni Roman Ś.…

03-02-2012
17:16
ROMAN

a teraz czy odda czy będzie na wikcie i opierunku podatników ciedząc w " PACE" ? i nic nie robiąc

04-02-2012
09:51
Janek

Panie Romanie juz odpowiadam na pytanie.Zlodziej ten bedzie sie mial super siedzac sobie w pace nic nie robiac i nic sobie nie robiac z tego co zrobil. Kasy nie odda odsiedzi swoje i wroci by dalej popelniac przestepstwa kto wie czy nie gorsze. A u nas bez zmian doplacac bedziemy do tego dlugo bardzo dlugo.

04-02-2012
16:34
Argi

Drogi Janku.
Skoro w "pace" taka sielanka, to może i Ty spróbuj. Jakieś wyłudzonko czy kradzież i w zasadzie TYLKO odsiadka. A tam, wiadomo, ciepełko, błogie lenistwo, dobre żarcie i mnóstwo czasu na gry i czytelnictwo.
Można rozwinąć się sportowo i intelektualnie.Idealne rozwiązanie na ciężkie czasy.
Powodzenia życzy ten, który właśnie zwolnił dla Ciebie miejsce w "raju" na Załężu.

05-02-2012
12:36
emeryt

Ja kiedy widze jak daja jesc w kryminale to zazdroszcze tym zlodziejom sielanki.
Zamienil bym sie bez namyslu.

06-02-2012
14:11
Mariolka

Argi nie dramatyzuj… na Załężu już od dawna klawisze udają, że pilnują zbójów… a zbóje udają, że dają się pilnować! Osadzonemu wolno się poskarżyć na wszystko… nawet o to, że "Kowalski" dostał większą porcję masła i porcję chleba z piętką, podczas, gdy Tobie nie dali! Nawet takie durne skargi muszą być rozpatrywane… że już nie wspomnę, że tv pod celą (które kiedyś było naprawdę formą nagrody), teraz jest standardem… taka prawda… taki jak opisany w w/w artykule trafia do więzienia, a tak leży sobie całymi dniami przed telewizorem… jak ma więcej kasy to i PSP może mieć… jeść dadzą, fajki rodzina kupi na widzeniu… żyć nie umierać :) I dopóki w więzieniach będzie taka sielanka, dopóty takie knypki jak Roman Ś. będą tam namiętnie wracać. A ten Pan "cieszył się" wolnością po poprzedniej odsiadce około roku z kawałkiem… i już mu się zatęskniło – wniosek? Aż tak strasznie to w tych naszych polskich więzieniach nie jest :)))

06-02-2012
15:23
Stefan

Zrobić wymianę więżniów z Rosją i wysłać tych złodziei i bandytów do więzienia w Roscji , niekoniecznie w lasach Syberii na wypoczynek. Bankowo nigdy nie będą chcieli tam wrócić. A tak zabawa trwa za nasze pieniądze. DO du….. z taki m państwem. Na złodziei i bandytów ma a na leki dla dzieci nie ma.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.