Zobacz spot reklamujący Bieszczady
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-01-2012
09:52
Redaktor

BIESZCZADY. W telewizji TVN24 zobaczyć można 30 sekundowy spot reklamujący Bieszczady. Jest to elementem kampanii reklamowej regionu w ramach projektu "Alpy Karpatom".

Spot  to kombinacja zdjęć i materiału filmowego z regionu Bieszczad.  Zdjęcia Tarnicy i Bukowego autorstwa Partycji Syrnik oraz Mirosława Każmierczaka pokazują stoki narciarskie, wyścigi psich zaprzęgów, speedriding i wyścigi motocyklowe na lodzie.

Spot na antenie TVN24 emitowany będzie do 7 stycznia (od 1 stycznia).

W połowie tego roku Fundacja Karpacka-Polska rozpocznie produkcję drugiego spotu reklamowego prezentującego letnią ofertę turystyczną regionu. Spoty będą emitowane cyklicznie, po dwa razy w roku, w latach 2012 do 2016.

łuk

04-01-2012
12:43
Marko

Ten spot mija się z rzeczywistością i to mocno.
Będąc przedostatnio w Bieszczadach a było to dobre 8lat temu widziałem całkowity brak logicznego myślenia pod względem atrakcyjności bazy noclegowej.
Teraz po ośmiu latach pojechałem w Bieszczady zobaczyć co się zmieniło, wszystko wygląda tak samo jak osiem lat temu no może z niewielkimi różnicami ale to znikomy procent.
Zero inicjatywy ze strony ludzi wynajmujących kwatery itp. stare firanki, brudne podłogi widoki jak z lat dziewięćdziesiątych.
Oczywiście można wynająć domki czy zapłacić za pensjonat grubą kasę i mieć luksus totalny lecz chcąc wynająć coś np. za 50zł/osoba/doba Bieszczady niczym ciekawym nie dysponują.
ZERO postępu w tych Bieszczadach a szkoda.

05-01-2012
11:22
antyzgrzyt

No to inwestuj, a może coś za kilka lat będzie! Myślisz, że każdy ma tak ot sobie kasę na to co Ty chcesz?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.