Związkowy działacz niewygodny dla kadry kierowniczej Izby Celnej?
Przeczytaj oryginalny post blogu
09-07-2012
15:19
Redaktor

- Dyrektor IC chce mnie wyrzucić, bo za dużo gadam…

09-07-2012
18:09
vvvvvvvvv

Kradną zbyt duŻo, Ci co kradna dużo, nosza kierownikom, kierowników akceptował dyrektor, więc jak się okaże, że dyrektotra funkcjonariusze są łapówkarzami to dyrektor straci prestiż i wyleci ze stanowiska, dyrektor to polityczna marionetka. Dlatego w służbie Celnej Kradną bo dyrektor boi si odpowiedzialoności przed politykami. To wszystko to komiks, ale generalnie Daniel jest złym dyrektorem.Za jego rzadów kwitnie korupcja na dużą skale. Jego wyraz twarzy mówi jedno, śmieje się bo nie wiem co zrobić.

10-07-2012
09:03
ap

No tak, ludzi niewygodnych najlepiej zwolnić, Panie Arturze głowa do góry. Jako związkowiec ma Pan określone prawa. Proponuje, na miejsce Pana Kaczora, Pana Henryka W., byłego dyrektora, skazanego prawomocnych wyrokiem sądowym na 2 lata, ale lojalnego wobec władz i zatrudnionego w IC Przemyśl.

10-07-2012
11:25
gonzo

cyt. "Nie tak dawno czytałem w “Super Nowościach”, że w służbie w przemyskiej IC pozostaje celnik, który zabił człowieka – wspomina. – Nieumyślnie, fakt. Ja też nieumyślnie upadłem na ladę, tylko, ze ja wyroku nie mam – ironizuje."

 

Ten celnik, to były dyrektor Urzędu Celnego w Przemyślu Henryk W., pan dyrektorem nie byłeś…………………..

10-07-2012
14:20
gonzo

Przy takim podejściu można zwolnić każdego celnika. Atmosfera pracy, nie do pozazdroszczeniaSurprised

14-07-2012
09:04
ferni

Pan naczelnik jest osoba ulegającą presji, wiele osób słyszało jak krzyczał, że kieronika OC Przemyśl nalezy odwołać, bo się nie nadaje. Jednak jego zastępca chroni tego kierownika oddziału bo to jego kolega a nawet przyjaciel i nie pozwala go odwołać. Z tym związkowcem podobnie naciskają naczelnika chłopcy z Lubaczowa, były kierownik oddziału w Korczowej więc się go czepia.

15-07-2012
16:04
Roman

Ależ Panie Dyrektorze!!! Przecież wszyscy celnicy w Przemyślu- i Ci starsi i Ci nowo przyjęci wiedzą, że Pan Artur Kaczor mówi prawdę i nie jest to wyssane z palca. Zaufanie to Pan stracił i to już bardzo dawno, razem z panami naczelnikami. Nikt nie chce takiej kadry kierowniczej. Puknijcie się w pierś i odejdźcie. Zrobicie coś naprawdę pożytecznego dla Cła. NIKT WAS NIE CHCE!!!

16-07-2012
08:32
izbowy

Żona naczelnika w dziale egzekucji dopuściła się przkroczenia terminu, przez co firma nie zapłaci bardzo dużej kwoty, która powinna zasilić Skarb Państwa. Zobaczymy czy dyrektor z równym zaangażowaniem jak w stosunku do związkowca wyciągnie daleko idące konsekwencję wobec tej funkcjonariuszki? Czy będzie jak zwykle, żona naczelnika, więc nie winna.

16-07-2012
13:48
niecelnik

Panie ministrze finansów, cSurprised się dzieje, aż żal słuchać cYell się tam wyprawia. Na cCry idą nasze podatki. Panie ministrze co nie których należy przewietrzyć, w najlepszym razie……

17-07-2012
10:18
mar

masz zupełnie racje panie niecelnik, co wyprawia sie w tej budzetówce to przechodzi ludzkie pojęcie, mam prywatna firmę (związaną z obrotem miedzynarodowym) i jak mi pracownik powiedziałby,ze spóźnia się do pracy bo mu autobus spod domu nie dojeżdza albo gdybym się dowiedział , ze w sklepie wpada na lade- czyli albo piany albo chory, to uwierz mi podziekowałbym mu za pracę, poniewaz nie prowadze działalności charytatywnej dla obiboków tylko muszę niestety miec zysk a z takiego pozytek żaden

17-07-2012
11:09
niecelnik

czytam Super Nowości, włos na głowie się jeży co się dzieje w IC w Przemyślu, sami celnicy na siebie donoszą na łamach różnych stron internetowych i gazet, zadaje pytanie co to jest za grupa zawodowa, która s…a we własne gniazdo. Czytam Nowiny, a tu natomiast dyrektor IC zatrudnia  celnika skazanego wyrokiem sądowym, za co, a za zabicie człowieka. Zresztą temat ten poruszają, jako pierwsze  Super Nowości. Jako zwykły podatnik jestem wku……ny, że moje pieniądze są wydawane na ludzi, którzy nie powinni tam pracować, choćby ze względów etycznych, bo splendoru mundurowi i Polsce nie przynoszą.

Apeluję do Celników

Brudy należy prać we własnym gnieździe.Yell

18-07-2012
14:09
gonzo

ferni napisał(a):

Pan naczelnik jest osoba ulegającą presji, wiele osób słyszało jak krzyczał, że kieronika OC Przemyśl nalezy odwołać, bo się nie nadaje. Jednak jego zastępca chroni tego kierownika oddziału bo to jego kolega a nawet przyjaciel i nie pozwala go odwołać. Z tym związkowcem podobnie naciskają naczelnika chłopcy z Lubaczowa, były kierownik oddziału w Korczowej więc się go czepia.

……..chłopcy z Lubaczowa, …….ktoś się kogoś czepia, ………..wiele osób słyszało.

Jednym słowem, jedna baba, drugiej babie…….

03-08-2012
13:52
Roman

No tak:-) Pewnie za to właśnie dostała nagrodę za II kwartał. Wstyd!!!

06-08-2012
14:57
gibza

To wszystko się w głowie nie mieści, jak jaden drugiemu stałek odciaga.

07-08-2012
08:29
Roman

Stołek odciąga….:-) Są też tacy, co za stołek obciąga:-)))

07-08-2012
08:30
Adi

Stołek odciąga…..:-) Są też tacy co za stołek obciąga:-)

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.