Fraszyńska jurorem “Tańca z gwiazdami”

Po półrocznej przerwie na antenę TVN powraca “Taniec z gwiazdami”.

W 13. edycji show będzie można podziwiać nie tylko debiuty taneczne. W nowej roli jurorki wystąpi znana i lubiana Jolanta Fraszyńska.

PAP Life: – Jest pani przesądna?
Jolanta Fraszyńska : – Nie, nie jestem.
PAP Life: – W 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”, zobaczymy panią w nowej roli. Jak ocenia pani swoje kompetencje jurorki?
J.F.: – Od 20 lat jestem aktorką. Występy uczestników będę oceniać nie z perspektywy osoby, która się nie zna na tańcu, a osoby, która jest artystką, ma wyczucie piękna, swoją wrażliwość, ma świetny warsztat aktorski. To nie jest program dla profesjonalnych tancerzy, a program rozrywkowy dla osób, które mają się zmierzyć z tańcem. Dlatego ja będę oceniać ogólny aspekt artystyczny. Taniec to jest ekspresja, ruch, forma, a na tym się świetnie znam…
PAP Life: – Czy przygotowując się do tej roli, zgłębiała pani tajniki tańca?
J.F.: – Nie, od tego są pozostali trzej członkowie jury, ja będę kierowała się swoimi kryteriami.
PAP Life: – Co zdecydowało o pani udziale w programie?
J.F.: – Dostałam taką propozycję. Uważam, że jest to dla mnie nobilitujące. Wielokrotnie proponowano mi udział w “Tańcu z gwiazdami” i wówczas się nie godziłam.
PAP Life: – Dlaczego?
J.F.: – Nie czuję się na tyle w formie, żeby w takim programie na żywo się z kimś ścigać. Trochę inna sytuacja była w programie “Jak oni śpiewają”, gdzie mogłam sobie pośpiewać i bardziej to były happeningi niż koloratury, bardziej to traktowałam jak piosenkę aktorską.
PAP Life: – Program nie będzie kolidował z występami na deskach teatrów?
J.F.: Nie, nadal będzie można mnie zobaczyć w Teatrze 6. piętro i Teatrze Narodowym. Pracuję również nad nowym projektem, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.