Gala MMA w Tarnobrzegu

SPORTY WALKI. Szymon Bajor kontra Nikolai Danilov zmierzą się w walce wieczoru tarnobrzeskiej gali MMA.

10 walk, w tym starcie wieczoru o Puchar Prezydenta Miasta zaplanowano podczas Gali MMA Prime FC 2, która odbędzie się już w najbliższą sobotę (17 listopada) w Tarnobrzegu. Jej początek zaplanowano na godz. 19.

Swój udział w walce wieczoru, będącą jednocześnie walką o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega, potwierdził Nikolai Danilov (2-1). Młody Białorusin stanie naprzeciw próbującego podnieść się po dwóch porażkach z rzędu Szymona Bajora (9-3).

Szybki Bibiatov
Na liście startowej sobotniej gali znajdują się również nazwiska zawodników znanych z poprzedniej Gali cyklu Prime FC: zarówno zmagający się z kontuzją barku Grzegorz Omański, jak i miejscowy talent, Mateusz Strojek zadeklarowali gotowość do zaprezentowania się przed tarnobrzeska publicznością. Ciekawostką w zestawieniu jest występ autora najszybszego knockoutu w polskim MMA – Ivhana Bibiatova, który zmierzy się z sympatycznym zawodnikiem Spartakusa Rzeszów, Sebastianem Rewerą. Tarnobrzeska Gala MMA odpowie także na pytania o formę Nikodema Janika, który zadebiutuje w nowej dla siebie kategorii wagowej.

Gdzie kupić bilety?
W sprzedaży są już dostępne wejściówki na galę w Tarnobrzegu (25 zł, pakiet VIP dla dwóch osób – 100 zł). Bilety są do nabycia w następujących punktach: Bufet “Zbych”, Basen Kryty MOSiR, Pizzeria Numerato, Sklep Big Star. W dniu imprezy bilety będą do kupienia również w kasie hali MOSiR.

Marcin Jeżowski

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o