Galeria Graffika pójdzie pod młotek?

Czyżby zbliżał się kres Galerii Graffiki? Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. – Został już ogłoszony przetarg na sprzedaż Galerii Graffiki – mówi nasz informator.

Miasto aż huczy od plotek na temat sprzedaży popularnej Galerii Graffiki. – Już nawet został ogłoszony przetarg – zaalarmował nas w poniedziałek Czytelnik. Czy rzeczywiście rzeszowski biznesmen Ryszard Podkulski postanowił pozbyć się jednej ze swoich galerii handlowych?

O tym, że biznesmen (a dokładniej firma Star Europa, której jest właścicielem) chce sprzedać Galerie Graffikę słychać już od dawna. Mówi się, że w galerii ma powstać centrum medyczne, a także oddziały banków. Zdaniem naszego informatora, Podkulski pieniądze ze sprzedaży chce ulokować w nowo budowanej galerii, City Center. Jednak wspólnik Podkulskiego dementuje informacje o sprzedaży. – To absolutnie nie prawda. Nie planujemy sprzedaży Galerii Graffiki – mówi stanowczo Daniel Słuchocki, wiceprezes Star Europa.

Do tej pory Ryszard Podkulski “pozbył” się jednej rzeszowskiej galerii – Plaza Rzeszów. Mówi się również o planach sprzedaży Galerii Rzeszów. W jego posiadania są jeszcze rzeszowskie galerie: Capital Park, Center Park i Galeria Europa.

Ewelina Nawrot

do “Galeria Graffika pójdzie pod młotek?”

 1. Adrian

  kim sa ludzie ,ktorzy pozwalaja na oszustwa finansowe ,dlaczego ta sprawa nie zajmie sie polski rzad,dlaczego taki podkulski ,byly policjant drogowki dorobil sie na lewych mandatach,dzisiaj jest bizesmenem,bizesmen , ktory nie zaplacil miliony podwykonawcom,koledzy prokuratorzy przymykaja oczy na jego oszustwa,jacys pomigani marszalkowie popieraja ten bandycki systemkiwania ludzi,mam nadzieje , ze czas rozliczy tych wszystkich oszustow i to w krotkim czasie.oczekuje tego momentu .

 2. czes

  sklepy z ciuchami nazywamy galeriami, parodia.

 3. Klemensia

  Wszyscy, którzy są zainteresowani wydarzeniami GG wiedzą, że jak tylko City Center ruszy to część stoisk pójdzie tam a tu reszta do likwidacji w zamian za to ma być w miejscu GG wielkie centrum medyczne.

  • wojtek

   Nie ma szans oszust sprzedać tego obiektu bowiem jest pod ten obiekt zastaw na nieruchomości w banku Reeiffesen Bank Polska na ponad 130 mln zł .Nikt nie kupi obiektu zabezpieczonego a do tego tymi przekrętami interesuje się prokuratura okręgowa w Rzeszowie.

   • Adam

    Komisja Nadzoru Finansowego sprawdzi oscylator bankowy jakiego stosuje inwestor budując kolejne galerie, już nie ma czego zastawić bo wszystko zastawione a trzeba oddać pożyczk.Banki chcą większych zabezpieczeń a nie ma już co zastawić o pod następny kredyt na wykończenie City Center.Już nawet baron Stowarzyszenia Ordynacka nie pomoże bo sam może mieć problemy za poświadczenie nieprawdy w zeznaniach jakie złożył w prokuraturze.Z inwestorem City Center może być podobnie jak z Amber Gold, piramida i kreatywna księgowośc jest dobra ale do czasu.

 4. janles62

  chyba się rozpłaczę z rozpaczy! jejku co to będzie?news do CNN

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.