Galeria Rzeszów ma już rok

Robert Kupisz z modelkami podczas finału pokazu jego najnowszej kolekcji w reżyserii Katarzyny Sokołowskiej. Fot. Archiwum
Robert Kupisz z modelkami podczas finału pokazu jego najnowszej kolekcji w reżyserii Katarzyny Sokołowskiej. Fot. Archiwum

RZESZÓW. W miniony weekend – od piątku do niedzieli, Galeria Rzeszów świętowała hucznie swoje pierwsze urodziny. Przez okrągły rok od otwarcia odwiedziło ją aż 7 440 000 Klientów!

Na licznie przybyłych urodzinowych gości czekała moc atrakcji, niespodzianek i prezentów. Pierwszego dnia, w piątek, odbyło się spotkanie z pierwszą gwiazdą urodzin – znanym podróżnikiem i zdobywcą obu biegunów Markiem Kamińskim, podczas którego zaprezentowane zostały filmy z jego ekspedycji, a fani mogli z nim porozmawiać i zdobyć autograf.

Sobota upłynęła pod znakiem pokazów mody i koncertu Patrycji Markowskiej, który ściągnął tłumy sympatyków gwiazdy. – To niesamowite przeżycie, Patrycja dała czadu – emocjonowali się licznie zgromadzeni uczestnicy koncertu.

Na tym nie koniec urodzinowych niespodzianek. W niedzielę  na gości Galerii czekały kolejne atrakcje – spotkanie ze znaną z telewizyjnego ekranu Małgorzatą Rozenek, która opowiadała o swojej spektakularnej karierze telewizyjnej oraz wyczekiwany przez miłośników mody ekskluzywny pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza w reżyserii Katarzyny Sokołowskiej.

– Pokaz fantastyczny, pierwszy raz w życiu uczestniczyłam w takim profesjonalnym pokazie mody – mówiła pani Magdalena z Rzeszowa.

Nie zapomniano również o najmłodszych, których oczarował Teatr Bajek Dla Dzieci, który przygotował specjalnie na tę okazję najpiękniejsze baśnie Andersena.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ana
ana
7 lat temu

co z tego jak tam nic nie ma na dobrą sprawę:D

Imię (wymagane)
Imię (wymagane)
7 lat temu
Reply to  ana

fakt. ale za to jaka galeria :D