Gdzie jest skrzynka pocztowa!

KROSNO. Mieszkańców zaniepokoił nagły demontaż skrzynki na korespondencję

- Co się stało ze skrzynką pocztową, która od dawna znajdowała się przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Krośnie? – pytają nas Czytelnicy dzwoniący do redakcji w Krośnie. – Czy poczta zlikwidowała skrzynkę, aby zaoszczędzić? A może po prostu skrzynka została przeniesiona w inne miejsce, a my nic o tym nie wiemy – zastanawiali się mieszkańcy miasta.

75-letni pan Stanisław postanowił poinformować administrację starostwa o tym fakcie. – Powiedziano mi, że faktycznie w tym miejscu skrzynka była od dawna. Jednak nie wiedzą co się z nią stało – mówi Czytelnik. – Na szczęście jeden życzliwy urzędnik wysłał mój list poprzez kancelarię starostwa za co jestem mu bardzo wdzięczny – dodaje.

Postanowiliśmy sprawdzić i dowiedzieć się dlaczego skrzynka została zdemontowana i czy wróci na swoje miejsce. – Skrzynka została zdemontowana z uwagi na prace remontowe budynku starostwa, które ostatnio wykonywano – mówi Jarosław Berezowski z działu zarządzania siecią Poczty Polskiej Oddział w Krośnie. – W tym miejscu jest dobra lokalizacja, więc na pewno skrzynka jest tu potrzebna. Niewykluczone, że jeszcze w styczniu zostanie ona na powrót zamontowana.- dodaje.

Wioletta Zuzak

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.