Gdzie jeszcze zdążysz zrobić zakupy?

RZESZÓW. Przed Świętami zarówno urzędy, jak i duże sieci handlowe nie mają wolnego.

Sprawdziliśmy, jak w najbliższych dniach będą pracować największe hipermarkety w mieście. Podczas Świąt (24 i 25 kwietnia – niedziela i poniedziałek) wszystkie duże sklepy są zamknięte, ale zakupy można zrobić jeszcze w piątek i sobotę (22 i 23 kwietnia).

Tesco w piątek (22 kwietnia) pracuje normalnie, czyli 24 godziny. Zakupy będzie tam można robić nieprzerwanie aż do godz. 18. w sobotę. E. Leclerc w piątek czynny jest od 8. do 22., a w sobotę do 18. W Auchan zakupy zrobisz w piątek od 7.30 do 22, a w sobotę od 7.30 do 18. Hipermarket Real specjalnie dla swoich klientów w Wielki Piątek wydłużył o godzinę czas swojej pracy. Otwarty jest od godz. 8. do 23., a w sobotę w godz. od 8. do 18. Intermarche pracuje w piątek od 7. do 22., a w Wielką Sobotę od 7. do 16. Do sieci sklepów Jedynka natomiast po zakupy możesz wybrać się już od godz. 6 rano. Tam kupować możesz w piątek do godz. 22, a w sobotę do 18.

Urzędnicy pracują normalnie

Jeszcze w Wielki Piątek zdążysz załatwić swoje sprawy we wszystkich głównych rzeszowskich urzędach. Jak ustaliliśmy, zarówno Urząd Marszałkowski, Wojewódzki, jaki i wszystkie wydziały Urzędu Miasta w tym dniu pracują od 7.30 do 15.30. W tych samych godzinach otwarty jest również Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie.

kap


0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments