Gdzie się bawić w ostatni dzień roku?

PRZEMYŚL. W mieście będzie można się bawić w klimatach weneckim, włoskim, hiszpańskim, greckim.

W samym mieście Przemyślu jak i w okolicznych, powiatowych zajazdach, zamkach i restauracjach w tym roku balować będziemy w klimatach południowoeuropejskich. Można będzie przebrać się w szaty greckie, maski hiszpańskie i weneckie, stroje starożytnych Rzymian.

W Przemyślu w hali sportowej należącej do Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w tym roku bal sylwestrowy organizowany będzie w stylu greckim. Zarówno dekoracja jak i menu będą „greckie”. Koszt takiej zabawy to 480 zł od pary.

Z kolei w Hotelu Gloria koszt zabawy sylwestrowej to 450 zł od pary. Również tutaj bawić się będzie można przy gorącej, południowej muzyce. W menu także akcenty z cieplejszych krajów, takie jak roladki francuskie czy kotlety po prowansalsku. W cenie jaką płaci się za imprezę jest też alkohol: pół litra wódki na 2 osoby i jeden szampan na 2 pary.

W restauracji „Na Górce” w menu znajdziemy m. in. sushi, kurczaka na tequilii z ryżem, sajgonki, sałatkę makaronową a’la Italia. Koszt zabawy to 380 zł od pary, a tym mieści się pół litra wódki i inne napoje bez ograniczeń.

W Przemyślu zabawić się można tez m. in. w hotelu Faho, który proponuje bal z zespołem Remax. Para za udział w imprezie musi zapłacić 350 zł od pary. Przemyski Rockpub oferuje sylwestra w cenie 120 złotych od osoby. W cenie bogate menu, m.in. zraziki wieprzowe w sosie własnym, zupa gulaszowa, przekąski, pół litra alkoholu.

W Sylwestra zabawić się będzie można również w zamkach: W Krasiczynie i Dubiecku. W tym pierwszym impreza sylwestrowa „w rytmie flamenco” kosztuje 900 zł od pary. W menu potrawy kuchni polsko- hiszpańskiej, a w programie zaplanowano pokazy i naukę tańca flamenco, a także konkursy z nagrodami. Tradycyjnie już przywitanie nowego Roku odbędzie się na dziedzińcu zamkowym, gdzie uczestnicy balu będą mogli wysłuchać legendy o Białej Damie, która straszy na krasiczyńskim zamku.

W zamku w Dubiecku, w Sylwestra przenieść się będzie można do Wenecji. Będą potrawy rodem z Wenecji, szczudlarze, lalki, maski, korowód poprzebieranych aktorów. Dla gości przygotowano również kulig i fajerwerki. Do tańca przygrywać będzie orkiestra. Koszt imprezy to 1 tys. zł od pary, w której to cenie mieści się także upominek noworoczny dla każdej z par oraz zdjęcie w wieczorowym stroju lub weneckiej gondoli.

Dorota Szturm-Szajan

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments