Gdzie zaopatrywać się w ryzy papieru do drukarki?

Każdego miesiąca zużywasz sporą ilość papieru do drukarki? Z tego powodu znaczną część wydatków firmowych pochłaniają zakupy biurowe? Sprawdź, gdzie zaopatrywać się w ryzy papieru do drukarki, aby zaoszczędzić.

Drukowanie dokumentów to proces, który odbywa się w każdej firmie – niezależnie od branży oraz wielkości. To zaś oznacza, że musisz mieć spore zapasy papieru, aby nie zabrakło go w najmniej oczekiwanym momencie. Zanim jednak złożysz kolejne zamówienie sprawdź, gdzie najlepiej dokonywać zakupów. Do wyboru masz dwie opcje: hurtownie artykułów biurowych oraz internetowe sklepy.

Hurtownie artykułów biurowych – czy to się opłaca?

Hurtownie artykułów biurowych to miejsca, w których firma może zaopatrzyć się papier do drukarki w przystępnych cenach. Artykuły są dostępne „od ręki”, dzięki czemu na zakupy można udać się wówczas, gdy zapas się skończył, a zachodzi potrzeba pilnego wydrukowania ważnych dokumentów.

Decydując się na zakupy hurtowniach, możesz liczyć na niższe ceny. Warunek jest tylko jeden – obowiązują one w przypadku dużego zamówienia. Oznacza to konieczność zakupu np. minimum kilku ryz papieru. O ile w dużych firmach znajduje to uzasadnienie, tak dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych może to oznaczać zamrożenie pieniędzy w papierze.

Papiernicze sklepy internetowe – czy warto?

Alternatywnym rozwiązaniem są internetowe sklepy papiernicze, w których można zaopatrzyć całe biuro. Ryzy papieru do drukarki w Biurwa.pl to szeroki dostęp do asortymentu. Można wybierać nie tylko wśród konkretnych producentów, ale również formatów, gramatury papieru, odcieni bieli itp.

Zakupy w internetowym sklepie papierniczym niesie za sobą wiele korzyści. Najważniejsze to m.in.:

  • przystępne ceny,
  • brak konieczności dokonywania zakupów hurtowych,
  • szybka dostawa,
  • szeroki wybór produktów z tej kategorii.

Ponadto w takim sklepie można złożyć zamówienie na inne niezbędne akcesoria biurowe, np. tusze do drukarek, dziurkacze, datowniki, przyborniki. Pojawia się też oferta na artykuły spożywcze, dzięki czemu własną firmę można wyposażyć „od A do Z”.

Stacjonarnie czy przez Internet?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Biorąc jednak preferencje większości współczesnych przedsiębiorców, przewagę mają internetowe sklepy biurowe. Na ich korzyść przemawiają nie tylko atrakcyjne ceny czy szybka dostawa. Plusem jest możliwość składania zamówienia w dowolnym momencie – pozwala to zaoszczędzić sporo czasu. Przedsiębiorca nie jest bowiem uzależniony od godzin funkcjonowania hurtowni z artykułami biurowymi.

Artykuł partnera