Generał Gdański nowym komendantem w Olsztynie

Fot. Wojciech Preisner

PODKARPACIE. W czwartek Super Nowości pisały, że nadinspektor Józef Gdański po rozmowach z nowym komendantem głównym policji pozostanie na swoim dotychczasowym stanowisku podkarpackiego komendanta wojewódzkiego policji. Sytuacja zmieniła się jednak, jak w kalejdoskopie.

 – W czwartek wieczorem otrzymałem propozycję objęcia stanowiska komendanta wojewódzkiego w Olsztynie – mówi nadinspektor Gdański. – Dostałem czas do zastanowienia się nad tą propozycją do rana i dzisiaj zdecydowałem, że odchodzę – dodaje generał.

Nadinspektor Gdański ma pozostać na swoim dotychczasowym stanowisku do połowy lutego. Nowym komendantem wojewódzkim w Rzeszowie, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie nie będzie żaden policjant z Podkarpacia.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
9 lat temu

Wpierw wypada zmienić ustawę o Policji, jaka opinia starosty przy powoływaniu nowego komendanta, chyba po to aby swój chłop ukręcał ich ciemne interesy ???

P.K
P.K
9 lat temu

kadra powinna być zmieniana , Czas najwyższy na powołanie komendanta osobę z zewnątrz, aby zrobił czystki wsród skorumpowanych Policjantów.

Co do odejscia komendanta mają władze samorządowe ?
Chyba tylko tyle, aby ich wystepki były nadal kryte . Z tego względu też władze lokalne zabiegają o utrzymanie małych Sądów .
Aby lokalne mafie nadal trwały.

Jasiek
Jasiek
9 lat temu

Zobaczymy co w sprawie zatrzymania nadinspektora Józefa Gdańskiego na zajmowanym
stanowisku zrobią władze i posłowie z Podkarpacia. przy bezczynności należy ich
również odwołać.

czytelnik
czytelnik
9 lat temu
Reply to  Jasiek

Jasiu tobie się coś pomieszało Komendanta wybiera Komendant Główny Policji i dobrze a nie posłowie i biskupi i w tym problem ,że nie ma Komendanta partynego lub kościelnego być może ,że takim jest dobry ?